Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 14d. 18:43

Iš „Lietuvos balso“ finalinėje kovoje pasitraukė dar keturi dalyviai

Inga Jankauskaitė, Emilis Paškevičius, Goda Sasnauskaitė ir Augustė Žičkutė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Inga Jankauskaitė, Emilis Paškevičius, Goda Sasnauskaitė ir Augustė Žičkutė

Šeštadienio vakarą LNK žiūrovai stebėjo tiesiogiai transliuotą antrąją finalinę „Lietuvos balso“ kovą. Jos metu scenoje pasirodė 12 dainininkų, šou pabaigoje susumavus televizijos žiūrovų ir mokytojų balsus paaiškėjo, kurie keturi dalyviai buvo priversti pasitraukti iš konkurso – tai Nora Strolytė, Auksė Urbanavičiūtė, Emilis Paškevičius ir Lina Žilinskaitė.

Šou dalyvius vertino mokytojai Merūnas Vitulskis, Donatas Montvydas, Inga ir Arūnas Valinskai bei Katažina Nemycko. Scenoje pasirodo po tris kiekvieno iš jų mokinius. Balsuoti galėjo ir žiūrovai – jų ir mokytojų įtaka verdiktui yra lygiavertė.

Antrojoje finalinėje kovoje dainavo Nora Strolytė, Donatas Čižauskas, Greta Šimkutė, Auksė Urbanavičiūtė, Milita Daikerytė, Monika Linkytė, Augustė Žičkutė, Emilis Paškevičius, Goda Sasnauskaitė, Lina Žilinskaitė, Gintarė Korsakaitė ir Roberto Meloni.

Pirmieji scenoje pasirodė Merūno mokiniai – Nora Strolytė, Donatas Čižauskas ir Greta Šimkutė. Kovą pradėjo N.Strolytė, atlikusi Manto kūrinį „Leila“. Romantiškas kūrinys iš merginos lūpų atgimė naujai, scenoje ji pasirodė su jai talkinusiais šokėjais. „Esi auganti atlikėja. Prieš tave dar – visas kelias“, – vertino K.Nemycko.

D.Čižauskas pasirinko „Aerosmith“ grupės dainą „I don‘t wanna miss a thing“. Jis pasirodymui paruošė ypatingą scenografiją ir sukūrė už širdies griebiantį šou. „Tu gali dainuoti. Jau įrodei, kad gali dainuoti bet kokią muziką“, – kalbėjo K.Nemycko. „Buvo įspūdinga. Naujos tavo balse atsiradusios gaidelės – labai gražios“, – vertino I.Valinskienė.

Greta Šimkutė scenoje atliko Kastyčio Kerbedžio dainą „Melodija“. Drauge su ja pasirodė ir šou režisierius Marijanas Staniulėnas – jis publiką nustebino pasirodęs šokėjo amplua. „Pažiūrėkime ir paplokime – koks atžalynas auga. Tai yra fantastika!“ – sakė A.Valinskas. K.Nemycko pastebėjo, kad Gretos muzikalumas neturi ribų.

Savo simpatijas dainininkų mokytojas M.Vitulskis paskirstė štai taip: 20 proc. palaikymo skyrė G.Šimkutei, 30 proc. – D.Čižauskui, o 50 proc. – N.Strolytei.

Nora Strolytė
Nora Strolytė

Finalinę kovą tęsė D.Montvydo mokiniai – Monika Linkytė, Milita Daikerytė ir Auksė Urbanavičiūtė. Pirmoji uždainavo M.Daikerytė – atliko Katy Perry kūrinį „Roar“. Ji scenoje pademonstravo išskirtinį stilių: iš tapetų sukurtą kaubojiško stiliaus sijoną. Snenoje mergina pasirodė nepaisydama to, kad yra peršalusi ir užkimusi – taip smarkiai ji nori nugalėti. „Tai yra įrodymas, kaip profesionalas gali suvaldyti visas problemas – sveikatos, emocines“, – vertino K.Nemycko.

Nuostabiai scenoje atrodė A.Urbanavičiūtė: ji pasipuošė žėrinčia aukso spalvos žemę siekiančia suknele, scenoje stovėjo dekoracija – aukso luitas. Ji atliko dainą „Antilopė“. Katažinai Auksė atrodė šiek tiek pasimetusi, pasirodymas – nestabilus. Merūnas pasirodymą vadino blizgiu, tvarkingu ir stipriu, o A.Valinskas linkėjo tiek daug nesijaudinti.

Galop atėjo eilė pasirodyti M.Linkytei, kuri atliko dainą „La la la“. Ji taip pat vilkėjo žiūrovų akį traukusį kostiumą – žemę siekusią ir figūros privalumus išryškinusią suknelę. „Tavo įvaizdis tau fantastiškai tinka. Vis dėlto žiūrovų širdžių atrakinimui nei vokalo, nei įvaizdžio nėra gana“, – sakė I.Valinskienė. K.Nemycko pasirodymą vadino fantastišku, M.Vitulskis liko sužavėtas merginos talentu.

Savo simpatijas dainininkų mokytojas D.Montvydas paskirstė štai taip: 20 proc. palaikymo skyrė A.Urbanavičiūtei, 30 proc. – M.Daikerytei, o 50 proc. – M.Linkytei.

Milita Daikerytė
Milita Daikerytė

Šou tęsė K.Nemycko mokiniai – Emilis Paškevičius, Augustė Žičkutė ir Goda Sasnauskaitė. E.Paškevičius atliko „Poliarizuotų stiklų“ dainą „Poliarizuoti stiklai“. Energingas pasirodymas nustebino Teatro arenoje, kur vyksta filmavimas, susirinkusius žiūrovus, K.Nemycko jam plojo atsistojusi. A.Valinskas sudvejojo, ar tik Emilio širdyje nėra per maža rokenrolo, nors pasirodymas jam ir patiko. D.Montvydas pasirodymą pavadino „labai stipriu“. 

A.Žičkutė padainavo Gyčio Paškevičiaus dainą „Mano kraštas“. Lyriškas ir romantiškas kūrinys atskleidė merginos vokalo galimybes, skambant dainai publika viršun kėlė šviečiančius mobiliuosius telefonus. „Lietuviškas leido pajausti sentimentus, tačiau tave pajutau tik kulminacijoje – antroje dainos dalyje“, – sakė D.Montvydas.

Goda Sasnauskaitė atliko dainą „Black Velvet“. Ji į sceną atsitempė motociklą, pasirodė rokeriškai apsirengusi.Kūrinys atskleidė jos fantastiškas vokalo galimybes, publika jai plojo atsistojusi. „Ką ji dabar padarė yra fantastika“, – kalbėjo Merūnas, linkėdamas neprarasti dainininkei savitumo. Anot A.Valinsko, ši mergina – stipriausia Katažinos mokinė.

Savo simpatijas dainininkų mokytoja K.Nemycko paskirstė štai taip: 20 proc. palaikymo skyrė E.Paškevičiui, 30 proc. – A.Žičkutei, o 50 proc. – G.Sasnauskaitei.

Emilis Paškevičius
Emilis Paškevičius

Paskutinieji scenoje – Ingos ir Arūno Valinsko mokiniai: Lina Žilinskaitė, Gintarė Korsakaitė ir Roberto Meloni. L.Žilinskaitė atliko Kylie Minougue dainą „Can't get you out of my head“. Jai talkino seksualiai pasipuošę šokėjai, kurių gretose – ir „Lietuvos balso“ reporteris Šarūnas Kirdeikis. „Vokaliai Lina buvo nestabili“, – sakė K.Nemycko. D.Montvydo įsitikinimu, šokėjai sulaukė daugiau žiūrovų dėmesio nei dainininkė. Jam antrino kiti mokytojai.

Gintarė Korsakaitė uždainavo dainą „Let it be“. Jai fortepijonu akomponavo pianistas. Romantiškas ir lyriškas pasirodymas žiūrovus privertė suklusti: Gintarė atskleidė, kokį subtilų balsą turi, pasirodė skoningai ir solidžiai. „Buvo labai emocinga, gražu, šilta, puiki kulminacija“, – vertino K.Nemycko.

Roberto Meloni užtraukė Ricky Martino dainą „Livin la Vida Loca“. Pasirodymo būta itin energingo ir nuotaikingo – dalį jo mokytojai stebėjo besijuokdami, mat Roberto judesiai išties atrodė komiški. „Tavo charizma, tavo kažkas, ko lietuviai neturi... Retas lietuvis, kuris pasirodo kaip tu“, – italui sakė Merūnas. „Šitame etape reikia daugiau rodyti vokalo, o ne linksmybių“, – sakė K.Nemycko.

Savo simpatijas dainininkų mokytojai Valinskai paskirstė štai taip: 20 proc. palaikymo skyrė L.Žilinskaitei, 30 proc. – G.Korsakaitei, o 50 proc. – R.Meloni.

Po visų dalyvių pasirodymų buvo sustabdytas žiūrovų balsavimas, jų nuomonė susumuota su mokytojų verdiktu. Deja, tačiau paskelbus galutinius balsavimo rezultatus paaiškėjo, kad iš projekto pasitraukti buvo lemta Norai Strolytei, Emiliui Paškevičiui, Linai Žilinskaitei ir Auksei Urbanavičiūtei.

Lina Žilisnkaitė
Lina Žilisnkaitė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką