Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš „Lietuvos balso“ pasitraukė dar 8 dalyviai, tarp jų – ir favoritai

Jekaterina Pranevič
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Jekaterina Pranevič
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vakarą LNK žiūrovai stebėjo tiesiogiai transliuotą trečiąją finalinę „Lietuvos balso“ kovą. Jos metu scenoje pasirodė 16 dainininkų, šou pabaigoje susumavus televizijos žiūrovų ir mokytojų balsus paaiškėjo, kurie aštuoni dalyviai buvo priversti pasitraukti iš konkurso – tai Jurijus Veklenko, favoritėmis laikytos Monika Mėčiūtė, Jekaterina Pranevič, Milita Daikerytė, Donatas Čižauskas, Ištvanas Kvik, Roberto Meloni ir Greta Šimkutė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šou dalyvius vertino mokytojai Merūnas Vitulskis, Donatas Montvydas, Inga ir Arūnas Valinskai bei Katažina Nemycko. Scenoje pasirodo po keturis kiekvieno iš jų mokinius. Balsuoti galėjo ir žiūrovai – jų ir mokytojų įtaka verdiktui yra lygiavertė.

Savo simpatijas dalyviams mokytojai skyrė procentaliai: 40 proc. geriausiajam, 10 proc. – prasčiausiam. Kiti du mokytojų mokiniai dalijasi 20 proc. ir 30 proc. simpatijų.

Šou pradėti patikėta Ingos ir Arūno Valinskų mokiniams. Pirmoji scenoje pasirodė Gintarė Korsakaitė, atlikusi D.Montvydo kūrinį „Leisk mylėt“. Jai talkino margaspalviais kostiumais pasipuošę šokėjai. Paulius Bagdanavičius, scenoje pasirodęs antrasis, atliko dainą „Aš tau sakau“. Operos žanro kūrinį papuošė greta dainininko besisukiojusi šokėja.

Roberto Meloni publikai padovanojo kūrinį „Volare“. Nuotaikingas ir užvedantis charizmatiško dainininko pasirodymas nepaliko abejingų. Jekaterina Pranevič nutarė ištraukti stipriausius ginklus ir dėl patekimo į finalą kovojo iš peties: atliko dainą „Show must go on“.

„Šį vakarą Jekaterina šiame ketverte buvo favoritė“, – apie dalyvius sakė D.Montvydas. Pagyrė ir kitus: Gintarės vokalo galimybes, Roberto charizmą, Pauliaus balsą. 

Savo simpatijas Valinskai paskirstė taip: 40 proc. skyrė Jekaterinai, 30 proc. Pauliui, 20 proc. Gintarei ir 10 proc. Roberto.

Gintarė Korsakaitė
Gintarė Korsakaitė

Šou tęsti patikėta D.Montvydo mokiniams. Pirmasis iš jų scenoje pasirodė Ištvanas Kvik, gerbėjus pasveikinęs su Kalėdom: jis atliko dainą „Būkim per Kalėdas kartu“.  Jam scenoje talkino šventiškai pasipuošę pritariantieji vokalistai, saldainius publikai dalino baltai pasipuošusios snieguolės. Beyonce dainą „Listen“ atliko Monika Linkytė

Gintė Sičiūnaitė nusprendė atlikti Lanos Del Ray kūrinį „Summertime Sadness“. Publika ovacijų jau negailėjo jau nuo pirmųjų natų, kuklus ir subtilus merginos pasirodymas privertė mokytojus suklusti. Milita Daikerytė pasirinko skandalingosios Miley Cyrus kūrinį „Wrecking Ball“. Energingo pasirodymo metu ji atskleidė visas savo vokalo galimybes, publikos ji buvo įvertinta gausiomis ovacijomis. 

„Jūs visi esate labai stiprūs. Nežinau, ką darys Montvydas. Kai visi tokie stiprūs aš renkuosi stilingiausią ir įspūdingiausią – Gintę“, – sakė I.Valinskienė. 

D.Montvydas savo simpatijas mokiniams paskirstė taip: 40 proc. jų skyrė Gintei, 30 proc. Monikai, 20 proc. Militai ir 10 proc. Ištvanui.

Jekaterina Pranevič
Jekaterina Pranevič

Scenoje pasirodė K.Nemycko mokiniai. Pirmoji – Augustė Žičkutė, atlikusi dainą „Titanium“. Scenoje ji pasirodė vilkėdama įmantrų kostiumą, gyvo garso grupė iš scenos galo persikėlė į priekį. Goda Sasnauskaitė scenoje atliko dainą „Beat it“. Ritmingo pasirodymo metu jai talkino būrys šokėjų.

Monika Mėčiūtė užtraukė kūrinį „When you believe“ . Lyriškas pasirodymas nepaliko abejingų: ir publika, ir mokytojai jai negailėjo aplodismentų. Jurijus Veklenko taip pat uždainavo lyriškai: atliko Bruno Mars dainą „When I was your man“. Scenoje jam talkino arfa grojusi muzikantė.

„Augustė – lyg ir viskas, bet ne iki galo. Goda, mano nuomone, yra visiška favoritė, kuri gali nugalėti“, – komentavo M.Vitulskis.

K.Nemycko savo simpatijas mokiniams paskirstė taip: 40 proc. jų skyrė Godai, 30 proc. Jurijui, 20 proc. Augustei ir 10 proc. Monikai.

Milita Daikerytė
Milita Daikerytė

Paskutinieji scenoje uždainavo M.Vitulskio mokiniai. „Isn't she lovely“ – tokį kūrinį uždainavo Greta Šimkutė. Jai scenoje talkino du pramoginių šokių šokėjai. Dagna Kondratavičiūtė uždainavo „Saulės miestą“. Jai scenoje talkino būrys šokėjų.

Donatas Čižauskas atliko K.Kerbedžio dainą „Vis dar myliu“. Jam talkino menkai apsirengusi šokėja, pusę pasirodymo praflirtavusi su D.Montvydu. Miglė Šidlauskaitė uždainavo „Santa Claus is coming to town“. Jos pasirodymo metu į sceną užlipo keliolika Kalėdų Seneliais persirengusių darželinukų.

Ką prikišti M.Vitulskis turėjo kiekvienam savo mokiniui: vienas savo dainoje „paskendo“, kitam buvo per sudėtinga, trečias pasirinko monotonišką kūrinį. 

M.Vitulskis savo simpatijas mokiniams paskirstė taip: 40 proc. jų skyrė Dagnai, 30 proc. Miglei, 20 proc. Donatui ir 10 proc. Gretai.

Pasirodžius visiems konkurso dalyviams sustabdytas žiūrovų balsavimas, žiūrovams savo pasirodymus dovanojo Neringa Šiaudikytė ir Inga Jankauskaitė. Susumavus žiūrovų ir mokytojų balsus už dalyvius paaiškėjo, kad iš projekto pasitraukti buvo priversti Jurijus Veklenko, Monika Mėčiūtė, Jekaterina Pranevič, Milita Daikerytė, Donatas Čižauskas, Ištvanas Kvik, Roberto Meloni ir Greta Šimkutė.

Šou akimirka
Miglė Šidlauskaitė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką