TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Išradingosios Kylie Minogue gerbėjos sulaukė savo dievaitės Vilniuje

Dija Dumanskytė ir Daiva Krastinytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Daiva Krastinytė ir Dija Dumanskytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Svajonės pildosi – tuo įsitikinusios atlikėjos Kylie Minouge gerbėjos ir jos lietuviško tinklalapio įkūrėjos. Vilnietės Daiva Krastinytė ir Dija Dumanskytė negaili laiko, kad kylie.lt būtų įdomus, informatyvus dainininkės gerbėjams.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Išleidžia visas santaupas

Šeštadienis joms labai svarbi diena, vakare sostinės „Siemens arenoje” jos pagaliau išvys savo dievaitę Kylie iš arčiau.

„Pirma mintis, kai sužinojau naujieną apie Kylie koncertą, buvo ta: pagaliau mane išgirdo viena iš koncertų organizacijų, nes aš kelerius metus atakavau juos savo laiškais“, – portalui 15min.lt pasakojo D.Dumanskytė.

Mergina tikino, kad dažnai siūlydavo jiems pasikviesti australų dainininkę ir į Lietuvą. Akivaizdu, kad vilnietei tai pavyko. Mergina negailėjo pinigų ir nieko negalvojusi už VIP zonos bilietą paklojo 800 litų. Dija šypsojosi: ją ne kartą draugai ir aplinkiniai vadino beprote, tačiau jai tai ne motais. Kylie.lt tinklalapio kūrėja buvo atvira: ji visas santaupas išleidžia atlikėjos muzikos ir atributikos pirkiniams.

Nebuvo nė akimirkos, kad ji sudvejotų, ar tikrai įsigyti kurią prekę, ar eiti į koncertą. Jos kolekcijoje puikuojasi atlikėjos kompaktinės plokštelės, kvepalai, žurnalai, plakatai, kalendoriai, patalynė, marškinėliai, tušinukai ir kita.

Vilnietė buvo atvira: minėtiems daiktams ji yra išleidusi ne vieną tūkstantį litų.

„Pasitaiko ypač laimingų dienų, kada dėvėtų drabužių parduotuvėse už kelis litus randu unikalius Kylie marškinėlius, ne pinigai yra svarbiausi, o emocijos“, – kalbėjo Dija.

Jai pritarė jos draugė Daiva, kuri taip pat renka atlikėjos iškarpas, tikrina faktus ir pildo tinklalapį kylie.lt

Dėl Kylie pasirinko kitą profesiją

Daiva pasakojo, kad gali turėti daug pinigų, tačiau vis tiek negausi išskirtinės atributikos, skirtos Kylie gerbėjams.

Ji valandų valandas skirdavo portalo kūrimui, pildymui, dizaino keitimui, kol galiausiai tas procesas jai taip patiko, kad nusprendė studijuoti informatiką.

„Norėjau tapti teisininke ar buhaltere, tačiau studijuoju informatiką ir dirbu programuotoja, galiu drąsiai sakyti, kad dėl Kylie pasirinkau visiškai kitokią profesiją“, – kalbėjo mergina. Ji džiaugiasi, kad portale yra forumas, kuriame verda įvairios diskusijos apie Kylie, jos renginius, net asmeninio gyvenimo detales. Kita svarbi forumo dalyvių užduotis – keistis dainininkės atributika. Mainai vyksta visame pasaulyje, tereikia žinoti gerbėjų tinklalapius.

„Dėka vieno užsieniečio esu gavusi Kylie autografą, jis turėjo kelias korteles, ant kurių pasirašė atlikėja. Tad, vieną iš jų atsiuntė man, beje, man tai nieko nekainavo“, – apie gerbėjų draugiškumą kalbėjo Daiva. Jos draugė Dija dar negali pasigirti tuo: mergina vis dar neturi Kylie autografo, tačiau tiki, kad vieną dieną išsipildys ir ši svajonė. Gauti jos parašą bei nusifotografuoti su savo dievaite yra vienas iš merginos tikslų.

Dija kartais apsilanko Londone pas draugus, šiame mieste taip pat gyvena ir Kylie. Mergina pasakojo, ne kartą vaikščiojusi tame rajone, kur yra atlikėjos namai, tačiau sutikti jos taip ir nepavyko.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Daiva Kraatinytė  ir Dija Dumanskytė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Daiva Krastinytė ir Dija Dumanskytė

Nepirkite atributikos prieš koncertą

Merginos puikiai žino atlikėjos biografiją, gali išvardinti svarbiausias Kylie koncertų datas, pavadinimus, mylimųjų ar dizainerių vardus, kurie sukūrė atlikėjai drabužius. Jos atidžiai seka informaciją, kuri pasirodo pasaulio ir Lietuvos žurnaluose, interneto portaluose. Tiesa, kartais tos naujienos joms sukelia juoką. Pavyzdžiui, neseniai viename iš portalų jos perskaitė apie tai, kad atlikėja ketina įsivaikinti.

„Kylie netokia, abejoju, ar ji taip sakytų apie vaikus. Esu girdėjusi ne vieną jos interviu apie tai, jos požiūris apie vaikus yra kitoks. Ji nori jų, tačiau yra pripažinusi, kad jei jų nėra, vadinasi nereikia. Jai labai svarbi karjera“, – kalbėjo Daiva.

Merginos patarė gerbėjams netikėti viskuo, kas rašoma. Jos taip pat vardijo kitus dalykus, kurių geriau nedaryti. Vienas iš jų: nepirkite atributikos prieš koncertą, ypač jei tai – knyga ar kitas dalykas.

„Rygoje prieš koncertą nusipirkau knygą, kuri buvo gan didelė, buvo nepatogu šokti, taip pat aplanksčiau ją ir šiek tiek ištepiau“, – pasakojo kylie.lt kūrėja.

Asmeninio archyvo nuotr./Ia Kylie Minogue gerbėjos Daivos kolekcijos. Kylie autografas
Iš Kylie Minogue gerbėjos Daivos kolekcijos. Kylie autografas

Ji turimą atributiką tvarkingai laiko dėžėse, skirtingai negu kiti – ji nesidėlioja daiktų lentynose. Taip juos mergina paprasčiausiai saugo. Tačiau išvysti dievaitės plakatus galima abiejų merginų kambariuose.

Ruošia Kylie dovaną

Ką labiausiai vertina merginos iš turimų kolekcijų? Dija šypsojosi: jai labai patinka minėti marškinėliai ir pagalvėlė, kurią iš Kylie kuriamos patalynės linijos parsivežė per Naujuosius iš Lenkijos. Daivai daugiausiai sentimentų sukelia atlikėjos autografas ir dvi lėlės-barbės, sukurtos pagal Kylie. Tačiau daugiausiai emocijų sukelia dievaitės pasirodymas koncerto metu, kurio merginos labai laukia.

„Puikiai atsimenu, kai rinkdavau iškarpas iš žurnalų, stebėjau jos pasirodymus per televizorių, o dabar ją išvysiu savo mieste, jei kas būtų pasakęs tai prieš kelerius metus, tikriausiai, nebūčiau patikėjusi“, – kalbėjo Daiva.

Jos draugė Dija užsiminė, kad į koncertą trauks gerokai anksčiau. Ji žino: nusifotografuoti su Kylie jai vargu ar pavyks, tačiau perduoti dievaitei dovanų ji bandys. Mergina yra parengusi specialius marškinėlius ir taip pat knygą apie Lietuvą.

„Ketinu dovaną palikti arenos administracijai, tikiuosi, jos darbuotojai padės man, kad tai pasiektų Kylie rankas. Noriu, kad ji turėtų atsiminimą apie ištikimus mūsų šalies gerbėjus“, – vylėsi kylie.lt tinklalapio kūrėja Dija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką