Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertinkite: „ba.“ pristato naują dainą ir vaizdo klipą „Kūną palikai / atsibudai“

„ba.“
Stop kadras / „ba.“
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusią savaitę sukvietę būrį draugų ir gerbėjų į Lietuvoje kino teatrą „Forum Cinemas Vingis”, kur vyko išskirtinė naujausio grupės vaizdo klipo skirto dainai „Kūną palikai / atsibudai” premjera, šiandien grupė jį rodo visiems.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Kūną palikai / atsibudai“ – pavasarį išleisto grupės mini albumo „Saulėsužtemimas“ kūrinys, kuriam skirtu, „Twodicks“ kompanijos kurtu klipu, grupė baigia 2012 metais pradėtą vaizdo klipų trilogiją, kurią sudaro „Tai ne žmogus“, „Sugebėt pasikeist“ ir šis, naujausias, darbas.

„Su „Twodicks“ esam pažįstami nuo pirmų „ba.“ atsiradimo dienų ir nuoširdžiai džiaugiuosi visų šių ketverių metų darbu. Aplankėm daug įvairių vietų, bendravom su daugybe skirtingų ir labai draugiškų žmonių. O juk ir ne kiekvieną dieną tenka pabūti oro baliono viduje arba narve“, – įspūdžiais dalinasi Benas Aleksandravičius.

„Benas yra unikalus žmogus. Be muzikos ir kūrybos daugiam jam niekas neegzistuoja. Jis – perfekcionistas, žino, ko nori ir tikslingai eina to link. Labai žaviuosi tokiais žmonėmis, todėl šis ketverių metų darbo ciklas buvo tikra palaima. Kadangi esu futbolofilas, tai šį laikotarpį apibūdinčiau kaip pasaulio čempionato laukimą“, – bendru darbu džiaugiasi ir visų trijų vaizdo klipų režisierius Dominykas Bliznikas.

Stop kadras/„ba.“
Stop kadras/„ba.“

Režisierius pasakoja, jog pagrindinis visos komandos tikslas, kuriant šią trilogiją buvo pasiekti žiūrovą. „Norėjom, kad kiekvienas išgirstų ir pajaustų grupės „ba.“ muziką ir tekstus, o tada pats save identifikuotų juose. Pažiūrėkit į dainų pavadinimus: „Tai ne žmogus“, „Sugebėt pasikeist“, „Kūną palikai / atsibudai“ – ar tai netinka kiekvienam iš mūsų?“.

ba. – Kūną palikai / atsibudai

VIDEO: BA. - KŪNĄ PALIKAI / ATSIBUDAI (3/3)

Paklausti apie įsimintiniausias bendro darbo akimirkas, tiek Benas, tiek Dominykas tvirtina, jog visi ketveri metai buvo vienas didelis nuotykis.

„Kuomet ruošėm „Tai ne žmogus“, pusę klipo filmavom žiemą, pusę – pavasarį. Kai pradėjom montuoti, pastebėjom, kad trūksta poros scenų, ir būtent tų, kurios turėtų būti nufilmuotos žiemą. Taigi balandžio mėnesio pabaigoje, kai viskas jau buvo nutirpę, o žmonės nusimetę žieminius rūbus, mes ieškojom sniego. Ir jį radom!“, – vieną iš daugelio įsimintinų akimirkų išskiria režisierius.

Antrajam trilogijos vaizdo klipui „Sugebėt pasikeist“ platformoje „Youtube“ šiuo metu skaičiuojant virš milijono peržiūrų, kurios yra sėkmingo grupės ir vaizdo klipo kūrėjų bendradarbiavimo įrodymas, Benas Aleksandravičius sako, jog tinkamesnės dainos nei „Kūną palikai / atsibudai“ trilogijos pabaigai net negalėtų įsivaizduoti.

„Nuo pat pradžių žinojome, jog kursim tris susijusius vaizdo klipus. Per ketverius metus šiek tiek pakeitėme savo skambesį ir labai džiaugiuosi, kad vaizdo klipą filmavimom būtent šiai dainai. Ji puikiai tinka trilogijos pabaigai, o šio darbo visuma – daina ir klipas, parodo visai kitą „ba.“ pusę. Tą, į kurią dabar ir linkstame“, – teigia jis.

Stop kadras/„ba.“
Stop kadras/„ba.“

Kaip patys teigia, simboliškai, kartu su paskutiniu trilogijos vaizdo klipu pabaigę vieną grupės etapą, naująjį „ba.“ grupės nariai pradės „Damn Good“ agentūros organizuojamame koncerte gruodžio 8 d., menų fabrike „Loftas“, kur trijulė pristatys savo naujausius kūrinius sudėtus į mini albumą „Garsiai mąstau“.

„Praėjusiam etape nepalikom nieko, baigėm jį taip, kaip norėjom, o į ateinantį stengsimės atsinešti dar daugiau. Per šiuos metus jau nuveikėm daug įvairių, mums svarbių ir didelių dalykų, todėl juos užbaigti norim ne ką silpniau – su dideliu koncertu ir naujais kūriniais“, – sutartinai tvirtina grupės „ba.“ nariai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką