Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertinkite: Beissoul ir Einius pristato pirmąjį debiutinio albumo „Laikas Paikas“ singlą

Beissoul ir Einius
Asmeninio albumo nuotr. / Beissoul ir Einius
Šaltinis: 15min
0
A A

Beissoul ir Einiaus duetas savo klausytojams pristato pirmąjį, ilgai brandinto, debiutinio to paties pavadinimo albumo singlą „Laikas Paikas“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Debiutinis Beissoul ir Einiaus albumas savo klausytojus turėtų pasiekti jau balandžio 5 dieną, kai Vilniaus menų fabrike „Loftas“ dvejus metus kartu muziką kūrę vaikinai pristatys ne tik savos kūrybos, mąstysenos vaisių, bet ir išskirtinį šiai progai sukurtą sceninį įvaizdį, kuris kol kas lieka paslaptimi.

Nusistovėjusias lietuviškos pop muzikos dogmas griaunantis vokalas ir išmoningai suderinti elektroninės muzikos garsai – taip šie kūrėjai pozicionuoja save Lietuvos muzikos industrijoje. Palyginti dar jauni atlikėjai neapsimeta nesuvokiantys, kad vien kokybiška muzika prasibrauti į didžiąją sceną pavyksta retam. Jie klausytojus domins ir novatoriškos bei kandžios, iššūkių nebijančios dizainerės Gintarės Salemonaitės kurtu sceniniu įvaizdžiu.

Neabejoju, kad jos kurti mūsų kostiumai maloniai nustebins ir šokiruos ne vieną žiūrovą“, sako Beissoul, šiuo metu uoliai besiruošiantis debiutinio albumo pristatymui. Pavadinti būsimąjį albumą taip ironiškai – „Laikas Paikas“ atlikėjai nusprendė jau savo kūrybinės meno sintezės pradžioje.

„Žengiame į visiškai naują išradimų-atradimų etapą. Tai iš tiesų labai universalus ir daugybę prasmių turintis žodžių junginys. Galbūt vienam „Laikas paikas“ asocijuosis su paauglystėje prikrėstomis nesąmonėmis, gerai praleistu laiku, kitam – tai sarkastiško požiūrio į save išraiška, kai pagauni save besišypsant, net jei eilinį sykį apsikvailinai ar tau vėl ir vėl kažkas nepasisekė. Visas šio albumo kūrimo procesas ir buvo būtent toks, todėl jis tikrai vertas tokio pavadinimo, kaip ir visas gyvenimas yra vertas būtent tokio. Šis pavadinimas yra tobulas!“, – juokiasi atlikėjai.

Kartu su pirmuoju albumo singlu, Beissoul ir Einius pristato ir būsimo albumo viršelį, prie kurio prisidėjo net trys menininkai: dailininkas Algirdas Padleckis bei dvi grafinio dizaino specialistės, Sabina Korzunova ir Indrė Vaiciūkaitė. Ilgai diskutavę, kokio viršelio norėtų, Beissoul su Einiumi vis dėl to nusprendė nesivaikyti madų, nedemonstruoti „photoshop`u“ nusaldintų savo kūnų ir išlikti ištikimi pirminei albumo idėjai – savęs ieškojimo ir pasinėrimo į garsų pasaulį procesui. Todėl albumo viršelyje tiek Einius tiek Beissoul nupiešti it siurrealistiniame psichodeliniame sapne – suaugę vienas į kitą. Anot jų per muziką žmonės atranda vienas kitą bei savo paties tamsiausius ir šviesiausius užkaborius.

Prieš albumo pristatymo vakarėlį „Lofte“ Beissoul ir Einius su koncertine programa vyks į Tallinn Music Week,o gegužės mėnesį duetas pradžiugins ir Londono publiką.

VIDEO: Beissoul ir Einius – „Laikas Paikas“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Muzika Beissoul
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką