Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 24d. 09:37

Įvertinkite: grupė „Neteisėtai padaryti“ pristato debiutinio albumo „Skandalas“ dainą „Lietus“

Grupės „Neteisėtai padaryti“ albumo viršelis
Asmeninio albumo nuotr. / Grupės „Neteisėtai padaryti“ albumo viršelis

„Skandalas“ – taip vienu žodžiu galima apibūdinti tai, kas greitai atsidurs Lietuvos muzikos padangėje. Profesionalūs pantomimos aktoriai išdrįso ne tik kalbėti, bet ir dainuoti, ir visa tai įrašė į albumą, kurį klausytojams pristatys jau netrukus.

Debiutinis grupės „Neteisėtai padaryti“ albumas taip ir pavadintas – „Skandalas“. „Pasirinkome tokį pavadinimą dėl to, kad iš tiesų esame skandalistai, trokštantys dėmesio ir pripažinimo. Mokame profesionaliai žiopčioti ir net pataikyti į fonogramos taktą, nors visada grojame gyvai“, – atvirauja mimai.

Albume bus galima išgirsti 12 kūrinių: nuo lyriškojo „Lietaus“ iki dviprasmiško „p. Aktoriaus“ ar geros nuotaikos užtaiso „Wanda“. „Visose dainose apnuoginame ir intensyviai demonstruojame savo grožybes – pozityvumą ir šelmišką požiūrį į gyvenimą. Tiesiog imkite mus ir klausykite“, - prisipažino grupės nariai. Visas albumas pilnas netikėtumų – nuo skirtingų muzikos stilių iki vaikų choro partijos ir lengvai įsimenamų priedainių, kuriuos niūniuoja gerbėjai.

„Neteisėtai padaryti“ albumo nuotr./„Neteisėtai padaryti“
„Neteisėtai padaryti“ albumo nuotr./„Neteisėtai padaryti“

Paklausti ar taip elgdamiesi jie nesiekia tik patekti ant žurnalų viršelių, surimtėję mimai atsakė: „Iš tiesų nesiekiame pigios šlovės, mes ne parsidavėliai, mes svajonių turime – viena iš jų yra pasidalinti savo kūryba ir įkvėpti geros nuotaikos kiekvienam mūsų muzikos klausytojui“.

Oficialus grupės „Neteisėtai padaryti“ debiutinio albumo „Skandalas“ pristatymas įvyks balandžio 24 dieną, 19 val. „Coffee Inn“ (Vokiečių g. 18, Vilnius). Albumo pristatymas taip pat žada būti neeilinis – slampinėjimai po Vilnių su atviravimais ir dar šiltu albumu rankose pabaigoje.

O kol kas, „Neteisėtai padaryti“ kviečia pasiklausyti dainos „Lietus“ iš debiutinio albumo „Skandalas“:

Temos: 1 Muzika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką