Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 16d. 09:29

Įvertinkite: „Lietuvos balse“ išgarsėjusi Aistė Tomkevičiūtė pristato vasarišką dainą „Yolo“

Aistė Tomkevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Aistė Tomkevičiūtė

Vokalinius gebėjimus išugdžiusi džiazinio dainavimo studijose, pasitikėjimo savimi įgijusi „Chorų karuose“, o publikos palankumą ir žinomumą pelniusi „Lietuvos balso“ projekte, dainininkė Aistė Tomkevičiūtė į pasaulį paleidžia savo pirmąjį singlą – Lotynų Amerikos ritmų kupiną vasarišką dainą YOLO.

Energinga, vasariška ir gaivi Aistės daina bus pristatyta Lietuvos, Ispanijos, Anglijos bei kitų šalių klausytojams. „Laimingų sutapimų dėka vieno privataus renginio metu mane dainuojančią išgirdo prodiuseris Kęstutis Ruzgys. Užsimezgęs smagus pokalbis galop virto rimtu projektu, naujuoju singlu YOLO ir, labai tikėtina, ateityje pasirodysiančiu albumu,“ – pasakoja Aistė.

Pirmąjį savo singlą pristatanti atlikėja televiziniuose projektuose ir akademijoje įgytą patirtį pritaiko ne tik intensyviai koncertuodama privačiuose renginiuose, bet ir garsindama Lietuvos vardą tarptautiniuose konkursuose: pavasarį Aistė buvo pripažinta geriausia dainininke ir užėmė pirmąją vietą savo amžiaus kategorijoje konkurse Maltoje, o birželio viduryje pelnė antrąją vietą konkurse Italijoje, Maiori kurorte, originalios dainos kategorijoje, kur atliko savo kūrybos dainą „Akacija“.

VIDEO: Ai Stay ft. Mista Cash - YOLO (Original mix 2015)

„Žinau, ko siekiu, ir nesiblaškau – šiuo metu visą savo gyvenimą esu paskyrusi dainavimui“, – pasakoja [Ai]Stay pseudonimu pasivadinusi atlikėja. 

Kodėl [Ai]Stay? „Gyvenime turėjau laikotarpį, kai buvau sudvejojusi ir atsitraukusi nuo muzikos. Tačiau pakako nepilnų dvejų metų, kad suvokčiau padariusi klaidą ir grįžčiau ten, kur jaučiuosi geriausiai, ir daryčiau tai, kas teikia didžiausią malonumą – dainuočiau. Štai taip paverčiau savo vardą Aistė anglišku pseudonimu I Stay – „aš pasilieku“. Tai tarsi mano pasirinkimo simbolis ir mano moto – dainuoti, kas bebūtų“. 

Paklausta, koks muzikinis stilius jai artimiausias, Aistė juokiasi: „Baigiau džiazinį dainavimą, duoną valgau iš pop stiliaus kūrinių, o širdyje skamba dainuojamoji poezija“. Tuo tarpu naujoji jos daina YOLO – kupina smagių Lotynų Amerikos ritmų ir savo nuotaika visiškai atspindinti tekstą: YOLO – tai populiarus jaunimo slengo trumpinys, reiškiantis „You Only Live Once“ („gyveni tik kartą“ – angl.).

„Tokia ir mano daina: apie nuoširdų mėgavimąsi gyvenimu. Jos tekstą kūriau kartu su Rimvydu Kuzu, o muzika bei jos aranžuote pasirūpino Kęstutis. Norėjau, kad muzika skambėtų šviežiai, nebūtų dar vienas nukopijuotas klonas, ir man atrodo, kad mums tai pavyko,“ – džiaugiasi Aistė.

Asmeninio albumo nuotr./Aistė Tomkevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Aistė Tomkevičiūtė

„Yra ketinimų suburti pilnai gyvą grupės sąstatą. Tai suteiks kūriniams betarpiškumo, gaivumo ir nepakartojamos nuotaikos,“ – artimos ateities planais dalijasi Aistė.

Šiuo metu Aistė ne tik intensyviai dirba prie naujų savo kūrinių, bet ir filmuojasi naujoje lietuviškoje kino komedijoje „Be penkių minučių vedę“, kur atliks vieną pagrindinių vaidmenų. Kol kas daugiau detalių dainininkė sakosi negalinti atskleisti – juostą žiūrovai išvys kitų metų pavasarį.

Asmeninio albumo nuotr./Aistė Tomkevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Aistė Tomkevičiūtė

 

Temos: 2 Vasara Muzika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką