Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 birželio 11d. 08:24

Įvertinkite: Lino Adomaičio ir Hokšilos hito tęsinys „Pasaulis gražus 2“ – odė tuštutėms

Linas Adomaitis ir Hokšila
„FoxLoMotion“ nuotr. / Linas Adomaitis ir Hokšila
Praėjusį mėnesį trumpam į Lietuvą grįžęs keliautojas ir muzikantas Hokšila aplankė artimiausius savo giminaičius ir draugus. Jau 4 metus Havajuose gyvenantis ir kosmologiją studijuojantis avantiūristas džiaugiasi nusistovėjusiu gyvenimo tempu, tačiau prisipažįsta, kad šis, kelių savaičių įvykių sūkurys privertė jį prisiminti Lietuvos grožį ir socialinius ypatumus. Apie daugelį iš jų dar visai neseniai Hokšila drauge su dainininku Linu Adomaičiu traukdavo pilnutėlėse šokių aikštelėse ir minios žmonių jiems pritardavo: „Pasaulis gražus, tik mes išprotėję!“

Antradienį Linas ir Hokšila pristato savo superhito tęsinį „Pasaulis gražus 2“. Čia vėl kruopščiai narpliojamos tuštučių ir treninguotų džentelmenų gyvenimo subtilybės, o vasara pulsuojantis reggae stiliaus motyvas nuskraidina kažkur prie saulėtos jūros.

„Kiek netikėta, bet labai laukta Hoko viešnagė Lietuvoje sugeneravo naujų diskusijų apie pagrindines vertybes ir tikrąsias gyvenimo puošmenas. Žinoma, aš turiu minty fifas, silikoninius balionus, aukštakulnius ir storus turtingus dėdes“, – rimtai pasakoja Linas.

VIDEO: Linas Adomaitis ir Hokšila – „Pasaulis gražus 2“

„Tik su geru draugu gali gimti toks šedevras,“ – juokiasi Hokšila. –  „Aš per kelias minutes prisiminiau ir nuskanavau gatvėje plaukiančias gulbes ir, turiu pastebėti, kad nuo to laiko, kai išvykau į Ameriką, nedaug kas pasikeitė. Tačiau būkime teisingi, temos apie peroksidines fėjas yra neišsemiamos, ir mūsų pareiga pateikti žmonėms reziumė.“

Muzikantai „Pasaulis gražus 2“ tekstą parašė Lino sodyboje prie laužo. Kitą dieną įrašų studijoje jau kruopščiai buvo įrašytos vokalinės ir instrumentinės partijos. Ir nors kūrinys pulsuoja lengvumu, jo įrašuose dalyvavo daugiau nei 20 žmonių.

„Taip, šis gabalas prabangus, bet tuo pačiu ir paprastas, tačiau toks rezultatas pasiektas humoro ir didžiulio kolektyvo dėka. Mes su Hoku laimingi, galėję vėl susitikti, paimprovizuoti, tarytum mūsų kelionėse, bei nudžiuginti gerbėjus su istorijos tęsiniu „Pasaulis gražus 2,“ – sako Linas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Linas Adomaitis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:15
01:05
01:09

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką