Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertinkite: Mia, Stano, Marius Jampolskis ir Ramūnas Rudokas pristato dainą „Yra Lietuva“

Mia, Stano, Marius Jampolskis ir Ramūnas Rudokas
Asmeninio albumo nuotr. / Mia, Stano, Marius Jampolskis ir Ramūnas Rudokas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kas man yra Lietuva? Į šį klausimą Lietuvos nepriklausomybės išvakarėse atsako Mia, Stano, M. Jampolskis ir R.Rudokas. Naujausia žinomų aktorių ir atlikėjų daina „Yra Lietuva“ – tai ilgai brandintas vidinis monologas apie švenčiausius dalykus. Kas yra Lietuva šiam ketvertui?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Mia: „Visu pirma, tai žmonės. Ir tie, kurie ateina į mano koncertus, ir tie – kas galbūt manęs dar nežino, net ir tie, kurie piktdžiugauja dėl kiekvienos mano nesėkmės ar paklydimo. Mano tauta. Šalis, kurios pasiilgstu jau per pirmąsias atostogų dienas, net ir atostogaudama šiltuose kraštuose“.

Stano: „Man Lietuva – tai ateitis, kurią matau savo sūnų akyse. Tai neperšaunamas tikėjimas laisve ir vertybėmis. Nepaliaujama kūryba, kurią jaučiu kiekviename žmoguje, gatvėse, ore“.

M. Jampolskis: „Man Lietuva – tai atsakomybė prieš protėvius, prieš jų brandintą pasaulėjautą, tradicijas. Tai galimybė ir būtinybė jungtis vieniems su kitais. Būti ir veikti toje apsijungimo dvasioje. Skleisti šviesą žinant, kad tik kolektyvinėje intencijoje mes galime pakeisti pasaulį. Lietuva, tai teorema, kurią mes privalome įrodyti“.

R. Rudokas: „Tai mano namai, mano vaikų ir tėvų namai, žemė, kurioje auga mano duona, šalis kur gimsta mano meilė. Lietuva – tai žodis, kurį tariant suvirpa mano sukietėjusi širdis“.

VIDEO: Mia, Stano, R Rudokas, M Jampolskis Yra Lietuva
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką