Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 31, 08:59

Įvertinkite: „Naktinės personos“ Naujuosius metus pasitinka su nauju kūriniu „Ten aukštai“

Net 10 albumų per savo gyvavimo istoriją išleidusi grupė „Naktinės personos“ – bene vienintelė Lietuvoje, galinti pasigirti, jog visų kūrinių muzikos ir tekstų autoriai – patys jos nariai. Po solidžios pertraukos grupė pristato naują dainą „Ten aukštai“.
„Naktinės personos”
„Naktinės personos” / „Naktinių personų” nuotr.

Iki „Naktinių personų“ turo „Po 20 metų” liko vos pusantro mėnesio. Paskutinįsyk į grupės koncertą, kuris vyko Vingio parke Vilniuje, suplūdo net 30 tūkst. gerbėjų.

Turas „Po 20 metų” pristatys visą „Naktinių personų“ istoriją unikaliame šou. Kitos progos išvysti grupę nebepasitaikys.

Didžiausiems koncertams šalyje aparatūrą tiekiančios įmonės „Mex Pro“ atstovai tvirtino, kad iki šiol nė viena Lietuvos grupė ar atlikėjas garso, apšvietimo ir vaizdo technikai nebuvo iškėlę reikalavimų kartelės taip aukštai kaip tai padarė „Naktinės personos”. „Laukia šou, kuris bus vertas „Naktinių personų” vardo”, – pabrėžė organizatoriai.

„Naktinės personos” sveikina visus su artėjančiais Naujaisiais ir skiria šia proga savo naująją dainą „Ten aukštai“. Klausykite ir vertinkite!

VIDEO: Naujausias „Naktinių personių“ kūrinys:

Daugiau informacijos apie „Naktinių personų“ turą rasite čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką