Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertinkite: šmaikštieji Suopis ir Rambynas Ramonai pasivadino „Šlapdriba“ ir pristatė naują klipą su homoseksualumo prieskoniu

Grupės „Šlapdriba“
„Youtube“ stopkadras / Grupė „Šlapdriba“
Šaltinis: 15min
0
A A

Ilgą laiką tūnoję pogrindyje bei pragyvenimui užsienyje užsidirbinėję praeityje garsūs vokalinės-instrumentinės muzikos atlikėjai Suopis ir Rambynas Ramonai nusprendė paskutinį kartą pradžiuginti ir nustebinti Lietuvą savo daugiaprasmiškai netradicine kūryba. Vos prieš kelias valandas dinamiškojo dueto tėvai į internetą įkėlė naujausią savo vaizdo klipą „Ar žinai įvairius dalykus?“, kuriame jų vaikai užduoda tik vieną klausimą – ar žmonės žino įvairiausius dalykus?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Broliai Ramonai bodisi savo praeities kūrybos, tokios kaip ankstesnis hitas „O laike, gyvate tu“ ir reikalauja būti vadinami naujuoju pseudonimu „Šlapdriba“. „Kategoriškai atsisakome būti siejami su kaimo kultūra. Tiesa, praeityje mes liaupsinome provinciją, tačiau dabar, padirbėję užsienyje, mes esame kiti žmonės – mums rūpi bendravimas, progresyvus mąstymas, betonas, švara. Naujasis kūrinys yra mūsų ansamblio „Šlapdriba“ kūrinys ir taškas“, – lyg kirviu nukirto nuo šiol Viktoru Ramauskiu save vadinantis Rambynas Ramonas.

Turbūt ne vienam kils klausimas – ar kūrinio autoriai deklaruoja esą netradicinės lytinės orientacijos? Kviečiame klausytoją ir žiūrovą paklausti to ne mūsų, o savęs – ar šiandieninėje Lietuvoje kiekvienas iš mūsų nėra truputį gėjus?

„Ar žinai įvairius dalykus?“ tai – spalvinga muzikinė istorija apie du arba daugiau žmonių, pirma nesiryžusių, o paskui jau nespėjusių pasakyti vienas kitam begalės svarbių dalykų, kurie liko palaidoti emigranto buityje. Tai – tragiška mylinčių žmonių pasakėčia, kurioje fantasmagorišką lyrinio „aš“ kryžių neša du gyvūnai: bitė – darbštumo, uolumo bei nepertraukiamo gyvybės rato simbolis, ir meškiukas – bitės priešininkas, tačiau kartu ir gyvenimo akseleratorius.

„Į šį kūrinį įdėjome neįtikėtinai daug darbo visuose lygmenyse. Tai mūsų, kaip pramogų pasaulio elito, naujas etalonas kokybei, potekstei ir tiesioginei reikšmei. Žinoma, negalime visų laurų prisiimti vien sau – kurti muziką ir ypač vaizdo atkarpą labai padėjo giminės iš firmos „Studija A+A“. Buvo specialiai naudojama aparatūra net vaizdui fone palieti, mat mūsų kamera šitos funkcijos neturi... Ką jau kalbėti apie kompiuterininkų pagamintus bosinius ir būgnų garsus“, – apie aukštą kūrybos lygį entuziastingai pasakojo kitas dueto „Šlapdriba“ valetas – Slava Ramauskis (buvęs Suopis).

Susipažinus su naujuoju grupės „Šlapdriba“ kūriniu „Ar žinai įvairius dalykus?“ turbūt ne vienam kils klausimas – ar kūrinio autoriai deklaruoja esą netradicinės lytinės orientacijos? „Į ši klausimą kol kas atsakyti negalime, mat laukiame tyrimų rezultatų. Kviečiame klausytoją ir žiūrovą paklausti to ne mūsų, o savęs – ar šiandieninėje Lietuvoje kiekvienas iš mūsų nėra truputį gėjus?“

Kviečiame komentaruose įvertinti naujajį grupės „Šlapdriba“ (buvusių Suopio ir Rambyno Ramonų) vaizdo klipą „Ar žinai įvairius dalykus?“. Ar jis jums sukėlė šypseną?

VIDEO: Šlapdriba - Ar Žinai Įvairius Dalykus?

Ankstesnė Suopio ir Rambyno kūryba:

VIDEO: Suopis ir Rambynas Ramonai - Be Taves Mes Nelabai

VIDEO: Suopis ir Rambynas Ramonai - O, laike...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką