Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 13, 10:50

Įvertinkite: Unikalaus balso savininkas Ilja Aksionovas pristato pirmąją autorinę dainą „Lūpų dažai“

Ilja Aksionovas 2011 metais nugalėjo TV talentų šou „2 minutės šlovės“. Žiūrovai Ilją laikė favoritu nuo pačios jo pasirodymo pradžios. Kitame televizijos projekte „Lietuvos supermiestas“, kuriame atstovavo gimtąjį Visaginą, finale užėmė 3-ą vietą bei pelnė žiūrovų simpatijų prizą. Muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai 5“ kartu su savo mokytoja Vita Pimpiene finale sulaukė didžiausio žiūrovų palaikymo, ir, susumavus balus, laimėjo 2-ą vietą bei sidabrinius mikrofonus.
Ilija Aleksionovas ir  Alina Artiomenko
Ilija Aleksionovas ir Alina Artiomenko / Asmeninio albumo nuotr.

Vaikinui birželio 10-ąją suėjo 17 metų. Kelerius metus Ilja balsas keitėsi ir tvirtėjo. Po trumpos pertraukos, Ilja, pasikeitęs ir subrendęs, pristato savo pirmą dainą ir fotosesiją „Lūpų dažai“, kurioje fotografavosi su Visagine gimusia jauna atlikėja Alina Artiomenko.

„Per vasaros atostogas planuoju nufilmuoti pirmą vaizdo klipą šiai dainai. Tai bus judesio ir meno sintezė, kur jausmus su partnere perteiksim šokdami. Taip pat jau baigiu antros solinės dainos įrašus“, – linksmai pasakoja Ilja Aksionov.

Vaikinas M.K.Čiurlionio menų mokykloje nuolat tobulina klasikinį dainavimą su mokytoju Virgilijumi Noreika. Be to, šiuo metu intensyviai dirba garso įrašų studijoje, kur išmoksta naujų dainavimo subtilybių bei šiuolaikinių įrašų technikos.

Jūsų dėmesiui ir įvertinimui – Ilja Aksionovo daina „Lūpų dažai“:

VIDEO: Ilja Aksionovo daina „Lūpų dažai“:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką