Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertinkite: Valerijos Iljinaitės daina „Prisijunk“ – nežabotos jaunystės himnas

Valerija Iljinaitė
Jono Markevičiaus nuotr. / Valerija Iljinaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Valerija Iljinaitė – mergina, kuriai prisistatant užtenka ištarti savo vardą ir mintyse iškyla daug epitetų ir vaizdinių: „Lietuvos balse ji pasirodė tikrai smarkiai“, „o, ji dainavo su Aleksanderu Rybaku“, „taigi jinai projekte Divas & The Gentleman“ – sąrašas galėtų tęstis ir tęstis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Milenos Marcinkevičiūtės nuotr./Valerijos Iljinaitės vaizdo klipo filmavimas
Milenos Marcinkevičiūtės nuotr./Valerijos Iljinaitės vaizdo klipo filmavimas

Iš tiesų, nuo ryškaus starto TV projekte „Lietuvos balsas“ Valerija nesustojo, bet pilnu greičiu juda į priekį. „Ką tik baigiau Vilniaus Juozo Tallat – Kelpšos konservatoriją, mokslus teko derinti su koncertais, o dabar visa širdimi ir visomis jėgomis atsiduosiu savo kūrybai ir koncertinei veiklai,“ – sako jaunatve ir energija trykštanti atlikėja.

Kaip įrodymas, kad Valerija tęsi savo pažadus – šiandien pristatoma nauja daina „Prisijunk“. Ji yra išskirtinai vasariškos nuotaikos, lengva ir užvedanti. Valerijos repertuare – tai kiek neįprastas kūrinys, mat iki šiol ją lydėjo daugiau melancholiškos muzikinės temos, kurios buvo tarsi jos pačios sielos atspindys.

Daina „Prisijunk“ – pozityvi ir vasariška. „Žinau ir jaučiu, kad ir kaip kartais būna sunku, visada ateina nauja diena – tokia pagrindinė šio kūrinio žinutė. Noriu, kad „Prisijunk“ vienytų draugus, priverstų nusišypsoti ir paragintų vidurnaktį šokti iš lovos, nes tyla yra nuobodi,“ – užsidegusi pasakoja Valerija.

Atlikėja kviečia kiekvieną, kuris per ilgai užsibuvo vienoje vietoje, prisiminti, kad aplink yra tiek gerų žmonių, o su jais – tiek daug įdomiausios veiklos. „Juk gyvenimas tik vienas duotas!“ – pristatomos dainos pagrindinę idėją perfrazuoja atlikėja.

Ši daina – tvirtas žingsnis į klausytojų širdis. Valerija atskleidžia, neseniai sulaukusi iš kolegės pasiūlymo kurti tikrąją Valeriją: „pamažu galiu išleisti save į viešumą be gausybės sluoksnių. Kiekvienas pasirodymas scenoje – maža kova su pačia savimi ir vidiniais psichologiniais barjerais. O klausytojui taip noriu parodyti tikrą save, be jokių kaukių.“

Milenos Marcinkevičiūtės nuotr./Valerijos Iljinaitės vaizdo klipo filmavimas
Milenos Marcinkevičiūtės nuotr./Valerijos Iljinaitės vaizdo klipo filmavimas

Todėl šią vasarą dainininkė nusprendė būti atvira, įsiklausyti ir į savo pačios norus: „mokslai baigti, o prieš tolimesnius žingsnius noriu atsipūsti ir praleisti laiką taip, kaip liepia širdis – išsilieti kūryboje bei nusirauti su taip pasiilgtais draugais ir šeima“.

Entuziazmo kūrybinei komandai pakako ne tik dainos išpildymui, bet ir vaizdo klipui, kuris jau nufilmuotas, beliko tik sumontuoti medžiagą ir pristatyti dar vieną muzikinį video jos karjeroje. O kol kas klausytojams atlikėja siunčia keletą kadrų iš filmavimo aikštelės. O juos žiūrėdami su pasimėgavimu klausykitės naujausios Valerijos dainos „Prisijunk“. Pajuskite pulsuojančią vasarą!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką