Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 20d. 11:54

Justinas Jarutis pristato antrą dainą lietuvių kalba: atsiradimą lėmė banguojanti vidinė būsena

Justinas Jarutis
Asmeninio albumo nuotr. / Justinas Jarutis

Vienas populiariausių šių dienų Lietuvos atlikėjų Justinas Jarutis po didžiulės sėkmės susilaukusio singlo „Tavęs“, atskleidžia dar vieną dainą iš savo būsimo albumo. Kūrinys pavadinimu „Savęs“ turi ir vaizdo klipą, atliepiantį šių dienų situaciją – Justinas jame pasirodo be didelės filmavimo komandos, visiškai vienas.

„Savęs“ vaizdo klipe Justinas Jarutis pasirodo vienas ir netgi be gitaros rankose.

„Bandžiau perteikti būseną, kuri įkvėpė dainos atsiradimą. Nepavadinčiau to šokiu, greičiau vidinio jausmo išraiška“, – šypsosi atlikėjas ir dainų kūrėjas, paklaustas, kaip gimė vaizdo klipo choreografija.

Tomo Juškaičio nuotr./Justinas Jarutis
Tomo Juškaičio nuotr./Justinas Jarutis

Būtent tokia banguojanti vidinė būsena ir padėjo Justinui sukurti antrąją dainą lietuvių kalba. Pasak jo, šis metas, kai nereikia skubėti ir lėkti, galėtų būti skirtas sau, tačiau vis tiek esame linkę jį iššvaistyti..

„Visada rasime progą išsitaškyti, net kai tam nėra akivaizdžių priežasčių. Tą puikiai žinau iš savo asmeninės patirties. Taip pat labai gerai žinau, kaip lengva save pamesti ir kaip sunku vėl surasti“, – atvirauja J.Jarutis.

Justinas Jarutis – „Savęs“

VIDEO: Justinas Jarutis - Savęs

Justinui reikėjo trumpam sustoti, kad sukaupta patirtis prabėgusios vasaros pabaigoje virstų daina.

„Kitą dieną po koncerto Klaipėdoje pabudau anksti. Visa mano komanda išvyko, o aš likau pajūryje. Turėjau visą dieną sau. Taip vis išeidamas pasivaikščioti ir grįždamas atgal į viešbučio kambarį parašiau dainą“, – netikėtas singlo „Savęs“ atsiradimo aplinkybes prisimena JJarutis.

Erdvė vaizdo klipo filmavimui pasirinkta taip pat gana atsitiktinai: „Kai vykome į „Radio City“ loftus Kaune, abudu su operatoriumi Miku Zabulioniu nežinojome, ko tikėtis, tačiau užteko trijų dainos perklausymų, kad gimtų vaizdo klipas. Tai yra visiškai natūralus, nepervaidintas rezultatas“, – pasakoja muzikantas.

Po aktyvios, koncertų kupinos vasaros, Justinas Jarutis toliau kuria naują muziką ir jau kitų metų pradžioje ruošiasi pristatyti savo antrąjį solinį albumą. O kovo 10-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje laukia, iš šių metų perkeltas, didžiausias koncertas muzikanto karjeroje.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:08
07:46
01:30

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką