Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 22, 13:27

J.Vaicekauskaitės daina „Palauk manęs“ – savo vietos šioje žemėje paieškos

Atlikėja ir TV serialų aktorė Jovita Vaicekauskaitė jau pradeda užkariauti klausytojų širdis. Vasarą pristačiusi net dvi savo kūrybos dainas „Leisk“ bei „Tai tu“, dabar pristato dar vieną kūrinį su vaizdo klipu „Palauk manęs“.

„Dažnai klausiu savęs: ar aš tikrai darau tai ką trokštu daryti? Ar tikrai esu tokia, kokia noriu būti? O gal visgi bandau prisitaikyti, pritapti prie visuomenės?

Manau šiais laikais priešingai nei prieš 20 metų, kūrybiškiems žmonėms skleistis bei rodyti save yra prieinamos visos galimybės. Tačiau auditoriją pasiekti yra kur kas sunkiau, nes jos nepapirksi“, – kalba atlikėja.

VIDEO: JOVITA - Palauk manęs

Ji dažnai pastebi, kaip žmonės susitapatina su jiems autoritetingais žmonėmis ir bando būti į juos panašūs. Bet jie, anot Jovitos, praranda galimybę būti savimi.

„Kartais ir pati save prigaunu, kad kūryboje bandau prisitaikyti prie visuomenės populiarumo, norėdama, kad mano muziką išgirstų. Tokiomis akimirkomis stengiuosi atsitraukti nuo socialinių tinklų, visuomenės, kad kūryba atspindėtų mane, o ne kažką kitą“, – savo išgyvenimais dalijasi dainininkė.

Pagrindinė jos žinutė šioje dainoje – tai savęs, savo vietos šioje žemėje paieškos.

„Muzikoje dalinuosi emocijomis, kurias tą akimirką patiriu. Kartais kažką darydama, jaučiuosi svetima, abejinga pati sau, o tada nelieka resurso dalintis meile su artimaisiais, ryšys nutolsta. Todėl ,manau, kad labai svarbu ir linkiu kiekvienam išmokti priimti save, būti sąžiningu su pačiu savimi, išgirsti savo poreikius ir kurti vertę. Gal skamba egoistiškai, bet tikiu, kad tokiu būdu turėsi užtektinai meilės, kurią galėtum dalintis ir su šalia esančiais“, – pasakoja atlikėja

Jovitai dainą išpildyti padėjo žinomas prodiuseris Arvydas Martinėnas (Vudis), o jaukų, moterišką su nuostabiais Lietuvos rudens vaizdais klipą nufilmavo bei sumontavo videografė Natalija Syčinskaja.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką