Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 05, 11:27

James‘as Arthuras pristato naują albumą: jame kreipiasi į dukrą, kurios dar neturi

Toliau noksta kelių prabėgusių karantinų kūrybiniai vaisiai. Šiandien kelis kartus Lietuvoje viešėjęs, taip pat visame pasaulyje mėgstamas britų dainininkas James‘as Arthuras pristato savo ketvirtąjį albumą „It'll All Make Sense In The End“. Didžioji albumo dalis parašyta ir įrašyta muzikanto namuose pietryčių Anglijoje. Albume jis kreipiasi į dukrą vardu Emily, kurios dar neturi.
James‘as Arthuras
James‘as Arthuras / „Sony Music“ nuotr.

Palikęs triukšmingąjį Londoną muzikantas nusprendė įsikurti Surėjaus grafystėje. Erdviuose namuose, kuriuose yra ir sporto salė, ir žaidimų kambarys, ir baseinas, James‘as, be abejonės, įrengė ir savo studiją. Būtent joje dainininkas kartu su kolega Andrew Jacksonu dieną naktį kūrė ir įrašinėjo savo naują muziką.

„Nuo pat pirmos dienos žinojau, kaip noriu, kad skambėtų šis albumas. Be to, pirmą kartą sukūriau albumą be pertraukimų, o tai tikrai girdisi. Dar pastebėjau, kad dirbant iš namų leidau sau būti pažeidžiamesniu“, – pasakoja dainininkas.

James Arthur – „Medicine“:

VIDEO: James Arthur - Medicine (Official Video)

Pirmasis albumo autobiografinis singlas „Medicine“ išėjo dar šių metų pavasarį ir iškart tapo hitu. Jį James‘as parašė vos pradėjęs kurti šį albumą: „Paprastai pirmoji daina kuriant albumą būna prasta. Tačiau ta priverstinė pertrauka ir susikaupusi įtampa padarė savo darbą – „Medicine“ tiesiog išsprogo iš vidaus“, – specialios spaudos konferencijos metu kalbėjo J.Arthuras.

James Arthur – September:

VIDEO: James Arthur - September

Naujausiame savo albume muzikantas atskleidžia ir savo meilę jausmingam emo rokui („Losing You“), ir savo ypatingus vokalinius sugebėjimus („Déjà Vu“), ir pokalbį su dukra vardu Emily, kurią jis vieną dieną galimai turės („September“). Albumą reziumuoja kūrinys „SOS“:

„Viskas, ką norėjau pasiekti šiame albume, atrodo, susidėliojo šioje dainoje: sunkus rokas ir „30 Seconds to Mars“ stiliaus priedainis. Šis kūrinys skamba ir kaip laisvė, ir kaip viltis“, – apie savo naują kūrybą su užsidegimu pasakoja britų žvaigždė. Su šiuo albumu jis planuoja leistis į muzikinį turą. Tai įvyks jau kitais metais.

„Sony Music“ nuotr. /James‘as Arthuras
„Sony Music“ nuotr. /James‘as Arthuras

James‘as Arthuras išpopuliarėjo britiško „X Faktoriaus“ metu – jis laimėjo šį muzikinį TV projektą 2012 m. Netrukus jo karjera šovė į aukštumas. Šiuo metu dainingasis britas yra pardavęs daugiau nei 30 mln. įrašų visame pasaulyje. Jo superhitas „Say You Won‘t Let Go“ pasiekė 1 milijardą perklausų vien „Spotify” platformoje (dabar šis skaičius viršija 1,7 mlrd.). Karantino metu su britų prodiuseriu Sigala išleistas singlas „Lasting Lover“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką