Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 16, 20:37

JAV alternatyvaus roko dainininkė Diamante pavasarį koncertuos Lietuvoje

Užmetus akį į 2022 metų muzikos įvykių kalendorių tampa aišku: pandemija kažkada turi baigtis! Ir tai turi visiems dovanoti ne vieną puikią akimirką su mūsų padangėje naujais veidais. Vienas iš jų – jaunosios kartos JAV alternatyvaus roko atlikėja Diamante Azzura Bovelli arba tiesiog Diamante, kuri kitais metais koncertuos Europoje..
Diamante
Diamante / Organizatorių nuotr.
Temos: 2 Muzika Dainos

Į savo gastrolių „European Dream Tour 2022“ tvarkaraštį ji įtraukė ir Lietuvą: dainininkės ir jos grupės koncertas įvyks 2022 m. gegužės 25 d. Vilniaus klube „Vakaris“

Diamante žino, ką reiškia iš tikrųjų spindėti. Išsiskirianti iš kitų ryškaus safyro spalvos mėlynais plaukais, dainuojanti nesustojančia energija pulsuojančiu balsu, pasidabinusi žvaigždžių podiumo takui sukurta mada, Amerikoje įsikūrusi ir išpopuliarėjusi meksikiečių-italų-amerikiečių kilmės jaunoji sirena dovanoja visiems savo gerbėjams naują, mėlynai degančią alternatyvios roko muzikos ugnį.

DIAMANTE & Breaking Benjamin – Iris (Official Video)

VIDEO: DIAMANTE & Breaking Benjamin - Iris (Official Video)

Diamante paauglystės metus praleido šlifuodama talentą Los Andželo vietiniuose klubuose, kad taptų tokia galinga atlikėja, kokia yra šiandien. Įkvėpimo sėmusis iš Pink ar „Guns N' Roses“, kiekvieną kūrybinių paieškų minutę ji skyrė firminiam „roko su moderniąja alternatyva“ skambesiui tobulinti. Po ilgų gastrolių ir puikios koncertinės patirties su tokiomis grupėmis kaip „Breaking Benjamin“, „Three Days Grace“ ar „Shinedown“, šiandien Diamante žvaigždė šviečia ryškiau nei bet kada anksčiau.

DIAMANTE – Had Enough (Official Video)

VIDEO: DIAMANTE - Had Enough (Official Video)

2019 m. ji kaip nepriklausoma atlikėja kartu su Howardu Bensonu ir Neilu Sandersonu sukūrė savo antrąjį ir kol kas naujausią albumą „American Dream“.

Organizatorių nuotr./Diamante
Organizatorių nuotr./Diamante

Diamante pilnai pasinaudojo naujai atrasta visiška kūrybine laisve ir nepriklausomybe nuo kitų, būdama pati sau vadove visuose naujojo albumo kūrimo proceso aspektuose. Dirbusi prie albumo su Bensonu ir Sandersonu, Diamante liaupsina šiuos kūrėjus, kurie padėjo įgyvendinti jos pačios istorijas ir paskatino suvokti savo pažeidžiamumą.

Bad Wolves feat. DIAMANTE – Hear Me Now

VIDEO: Bad Wolves - Hear Me Now feat. DIAMANTE (Official Video)

Naujasis albumas „American Dream“ demonstruoja muzikantės eksponentinį augimą ir tobulėjimą, rodo, kad Diamante drąsa perteikti kūrėjos sielą savo muzikoje yra tai, kas iš tikrųjų išskiria ją iš kitų jaunų atlikėjų. Pasidalinti savo kūryba ir atrasti naujus gerbėjus sparčiai garsėjanti ir populiarėjanti muzikantė su grupe kviečia 2022 m. gegužės 25 d. Vilniaus klube „Vakaris“.

DIAMANTE – Haunted (Official Video)

VIDEO: DIAMANTE - Haunted (Official Video)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką