Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 9d. 14:59

Jazzu prieš Kastyčio Kerbedžio koncertą Trakuose: „Myliu tave“

Kastytis Kerbedis
Indrės Pix nuotr. / Kastytis Kerbedis

Savaitgalį Klaipėdoje įvykęs Kastyčio Kerbedžio koncertas buvo vienas tokių, kurį ilgai bus gera prisiminti ne tik jo klausytojams, bet ir pačiam artistui, vėliau iš savo kolegų sulaukusiam ypač šiltų komentarų.

Tai, kas šeštadienio vakarą vyko Klaipėdos vasaros estradoje, buvo išties palaiminta dangaus: Kastyčio Kerbedžio gerbėjai, sekantys jo karjerą jau kelis dešimtmečius, iškart atkreipė dėmesį į vaivorykštę, nušvitusią virš scenos. Kaip tik ansamblyje „Vaivorykštė“ K.Kerbedis sublizgėjo savo jaunystėje.

Jaunyste jis ir dabar trykšta savo pasirodymo metu, energija veržiasi per kraštus, ir dėl to gerbėjos pabrėžtinai pyksta, kai žavingas dainininkas, kuriam vos kiek per 50 metų, save vadina seneliu.

Indrės Pix nuotr./Kastytis Kerbedis
Indrės Pix nuotr./Kastytis Kerbedis

Kita vertus, pramogų versle jo „senelis“ jau tapo įprastu, mielu kreipiniu. Todėl ir Goda Alijeva po Klaipėdos koncerto Kastyčio paskyroje Facebooke brūkštelėjo: „Seneli, mes tave mylim!“

Nemylėti K.Kerbedžio ir jo muzikos tą vakarą estradoje buvo tiesiog neįmanoma. Nuo jo begalinės vidinės jėgos šiurpo oda. Jo galingą vokalą veikiausiai girdėjo ir toli į jūrą išplaukę žvejai.

„Vienas menininkas mane yra pavadinęs geriausia gerkle Skandinavijos baseine“, – kartą linksmai prisiminė K.Kerbedis.

Po efektingo šou Klaipėdoje niekas tuo nebegalėtų abejoti. Nebent ginčytųsi, kad ne tik Skandinavijos baseine šiai gerklei nėra lygių.

Antroje K.Kerbedžio koncerto dalyje pasipylę visų laikų didžiausi jo hitai „Sakale, lėk“, „Nakty“, „Dėl tavęs galiu“, „Pienių vynas“ publiką tiesiog vedė iš proto. Klausytojai šoko kaip pašėlę, dainavo kartu ir kone po kiekvieno kūrinio reikalavo pakartoti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas

Atlikėjo koncertą stebėjusi jo jaunesnioji kolegė Justė Arlauskaitė-Jazzu vieną ypač brangią sau dainą – „Melodija“ nusifilmavo mobiliuoju telefonu, o vėliau savo paskyroje prie šio vaizdo įrašo parašė eilutę: „Kastytis Kerbedis ir mano mylimiausia daina. Apsiverkiau, pabėgau, tu manęs ieškojai, kaip jausdamas... Myliu tave... Už visas melodijas...“

K.Kerbedžio sėkme socialiniame tinkle pasidžiaugė ir jo sesuo Jūratė. Daugybė žmonių tvirtino, kad dėl tokio pasirodymo buvo verta važiuoti į pajūrį nors ir iš Alytaus. Kastyčio gyvai pasiklausyti susirinko kauniečiai, vilniečiai, klaipėdiečiai: visa Lietuva šventė su juo amžiną jaunystę ir tikro talento teikiamą džiaugsmą.

„Žinote ką, chebryte, aš tiesiog laimingas. Mano mylimiausia Klaipėda buvo nereali. Visiems atėjusiems sakau: aš jus myliu. Ir dabar pasimatome rugpjūčio 30 dieną Trakuose. Apšvietimas, garsas bus toks pats puikus, su manimi scenoje bus muzikantų grupė, pritariantieji vokalistai“, – pasakojo K.Kerbedis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

08:50
01:23
04:04

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką