Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 22d. 10:50

Jėgas sujungė net trys muzikos superžvaigždės: Ellie Goulding atskleidė ir aktorystės talentą

Ellie Goulding, Markas Ronsonas, Diplo
Sony Music nuotr. / Ellie Goulding, Markas Ronsonas, Diplo

Du vieni įtakingiausių muzikos prodiuserių pasaulyje Markas Ronsonas ir Diplo sukūrė duetą „Silk City“ ir šiandien išleidžia dar vieną singlą pavadinimu „New Love“. Jo žvaigžde tapo šokių muzikos diva Ellie Goulding. Intriguojančiame vaizdo klipe ji atsiskleidžia ir kaip puiki aktorė.

Supergrupe vadinama „Silk City“ sugrįžta su žinute: „Girdėjome Jums jau reikia pašokti“, – savo socialiniuose tinkluose šią savaitę rašė Markas Ronsonas.

O šiandien singlo pristatymo dieną jis kalbėjo: „Dievinu muziką, kuri atsiranda tada, kai aš ir Wesas susitinkame (aut. past. tikrasis Diplo vardas yra Thomas Wesley Pentz). O su Ellie esame pažįstami daugiau nei dešimt metų, tad smagu pagaliau sukurti kažką kartu. Jos balsas toks grynas, kad tiesiog viską persmelkia.“

Sony Music nuotr./Markas Ronsonas
Sony Music nuotr./Markas Ronsonas

Diplo pripažįsta, kad šis chaotiškas laikas pandemijos spąstuose padėjo jiems vėl rasti laiko bendrai kūrybai.

„Man visą laiką knieti grįžti į studiją kartu su Marku. Nuolat su juo keičiamės idėjomis, tačiau tik dabar atsirado galimybė kai kurias jų įgyvendinti“, – sako 42 m. Diplo, kuris taip ilgai namuose nebuvo nuo tada, kai jam suėjo 24-eri.

Silk City, Ellie Goulding – „New Love“

VIDEO: Silk City - New Love (feat. Ellie Goulding) (Official Music Video)

Daina ir jos vaizdo klipas užburia dėl ne tik švelnaus Ellie Goulding balso, bet ir dėl jos vaidinamų personažų. Vienoje dalyje ji – naktinio klubo apsauginis, kitoje – scenos karalienė. Kaip ir skirtingi dainos vaizdo klipo personažai, taip ir pati daina ragina žmones pamilti tikrąjį save, nepaisant savo norų būti kitokiais.

Sony Music nuotr./Ellie Goulding
Sony Music nuotr./Ellie Goulding

Beje, M.Ronsono ir Diplo veidai taip pat kelis kartus pasirodo ekrane, tačiau tik akimirkai – pastebės akylesni.

Sony Music nuotr./Diplo
Sony Music nuotr./Diplo

2018 m. klausytojų ir muzikos kritikų mylimi, autoritetingi ir sėkmingi prodiuseriai Markas Ronsonas ir Diplo nusprendė sukurti duetą. Pasivadino vienos Niujorko kavinės, kurioje jiedu prieš 20 metų ir susipažino, garbei. Iki šiol didžiausias „Silk City“ hitas yra įrašytas kartu su Dua Lipa – „Electricity“.

Marko Ronsono talentas prisidėjo prie daugybės žvaigždžių sėkmės. Jis yra bene geidžiamiausias prodiuseris, kurio indėlis į tokių hitų kaip Bruno Mars „Uptown Funk“, Lady Gagos „Shallow“, Amy Winehouse „Rehab“ ir šimtų kitų sukūrimo yra didžiulis. Už juos jis yra susirinkęs begalę svarbių apdovanojimų.

Su Diplo kaip ir su Marku svajoja dirbti daugybė muzikantų, taip pat ir didžiausios muzikos žvaigždės. Diplo tituluojamas vienu įtakingiausių visų laikų prodiuseriu. Jis dirbo su tokiomis žvaigždėmis kaip Beyoncé, Madonna, Justinas Bieberis, „No Doubt“ ir begale kitų.

Ellie Goulding karjera taip pat klostosi puikiai. Pernai prie jos įspūdingos muzikos apdovonojimų kolekcijos prisidėjo „Billboard“ statulėlė už geriausią šokių muzikos kūrinį „Close To Me“, prie kurio savo rankas prikišo tas pats Diplo. Singlas pateko į pernai išleistą Ellie Goulding albumą „Brightest Blue“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką