Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota: 2021 liepos 7d. 14:14

Jurga pradėjo koncertinį turą: pasirodė Palangoje su nauju įvaizdžiu ir programa

Jurga Šeduikytė
Žygimanto Gedvilos nuotr. / Jurga Šeduikytė
Liepos mėnesį viena žinomiausių Lietuvos dainininkių savo klausytojams paruošė staigmeną. Jurga pradėjo koncertų turą „Jurga + Aukso pieva“. Anot jos, šis turas – ypatingas, su nauja muzikine programa, atsinaujinusia grupės sudėtimi ir specialiu sceniniu rūbu Aukso pievos tema.

Pirmasis turo koncertas įvyko penktadienį, liepos 2 dieną, Nidoje. Liepos 5 dieną Jurga su grupe pasirodė Palangoje, o liepos 14 dieną koncertuos Vilniuje, kur surengs koncertą Vilniaus universiteto didžiajame kieme.

Praėjusių metų rudenį Jurga paminėjo savo debiutinio albumo „Aukso pieva“ 15-ajį gimtadienį, todėl į būsimų koncertų programą dainininkė šalia savo naujausių kūrinių iš albumo „Jurga“ įtrauks daug metų koncertuose neskambėjusias, bet iki šiol muzikos gerbėjų ypač vertinamas dainas iš jos pirmojo albumo.

„Ši koncertinė programa sudaryta iš mano kūrybą įrėminančių albumų – pirmojo ir debiutinio „Aukso pieva“ ir naujausio bei kol kas paskutinio albumo „Jurga“, o tarp šių albumų – visa mano muzikinė ir asmeninė kelionė!”, – šypsosi Jurga.

Jurga su grupe paruošė visiškai naujas kultinių dainų aranžuotes, kurios gyvai žiūrovams dar neskambėjo, tačiau jau yra išleistos prieš pusmetį vinilo formatu ir skaitmeninėse platformose pasirodžiusiame proginiame šio albumo leidime „Aukso pieva (Deluxe)“.

Koncertuose klausytojai sulaukė ne tik naujai skambančių ir nuo Jurgos pasirodymų neatsiejamų kūriniai „Nebijok“ ar „Aukso pieva“, bet ir daug metų koncertuose negirdėtų dainų: „Kai pamirši tu mane“ ir „Galbūt“. Naujoji pastarojo kūrinio versija su lotyniškos muzikos ir salsa motyvais prieš kelias savaites sugrįžo į radijo stočių topus po penkiolikos metų pertraukos!

VIDEO: Jurga | Galbūt (Aukso pieva 15 - Live)

Jurga džiaugiasi ne tik į koncertinį repertuarą sugrįžusiais tiek jai, tiek klausytojams svarbiais kūriniais, bet ir tuo, kad pagaliau galėjo savo muzika pasidalinti su gyva publika, kurios buvo neįtikėtinai pasiilgusi.

Anot Jurgos „Jurga + Aukso pieva“ pasirodymai įvairiapusiai – ne tik jaukūs, bet ir itin dinamiški. „Aukso pievos“ kūrinius muzikantai atliko akustiškai, tačiau programoje bus ir nemažai tokių kūrinių, kurie yra ypač tinkami šokti iš naujausio dainininkės studijinio albumo „Jurga“.

Prie šio, vieno energingiausių, Jurgos albumų, kuriame išleistos tokios dainos kaip „Try Me“, „1:0 šviesa laimi“, „Žodžiai tarsi vanduo“ dirbo net penki prodiuseriai, tarp jų – ir vienas ryškiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Leon Somov. „Todėl ir šie kūriniai kitokie, labai energingi ir paskaninti švelnios elektronikos“, – sako Jurga.

Visgi, kaip teigia Jurga, šiame albume taip pat yra ir švelnių bei lyriškų dainų. „Žinau iš pasakojimų, kad klausytojus labai palietė tokie naujo albumo kūriniai kaip „Kelionė laiku“. Žmonės jį išskiria kaip vieną svarbiausių mano dainų, kurios klausydamiesi, jie jaučia, kad ši daina – apie juos ir jų gyvenimą“, – pasakoja Jurga. „Tai man labai svarbu ir partvirtina, kad klausytojai buvo pasiruošę šiam albumui.“

VIDEO: Jurga | Kelionė laiku (official video)

Abu naujausi dainininkės albumai, pasirodę per paskutinius metus, yra išleisti ne tik skaitmeninėse platformose, bet ir vinilo plokštelės formatu: albumas „Jurga“ – tradicinėje juodoje ir skaidrioje plokštelėje, o „Aukso pieva (Deluxe)“ – proginiame dvigubos vinilo plokštelės leidime.

Liepos 2 dieną muzikantai pasirodė Nidoje, „Line Up Nida“, liepos 5 dieną – Palangoje, „Oldman parke“. Didžiausias turo koncertas bus surengtas istoriniame Vilniaus universiteto didžiajame kieme liepos 14 dieną. Būtent šioje vietoje praėjusiais metais Jurga surengė įspūdingą albumo „Jurga“ pristatymo koncertą.

VIDEO: 2021 liepa | Jurga + Aukso pieva | Nida, Palanga, Vilnius

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką