Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 7d. 09:22

Jurgis Didžiulis 15min studijoje pristatė naują dainą, kviesdamas lietuvius nebeslėpti emocijų

15min studijoje lankosi Jurgis Didžiulis ir pristato naują dainą
Valdo Kopūsto / 15min nuotr. / 15min studijoje lankosi Jurgis Didžiulis ir pristato naują dainą

Penktadienio rytas 15min studijoje buvo nuotaikingas – čia lankėsi muzikos kūrėjas ir socialinių iniciatyvų aktyvistas Jurgis Didžiulis. Dainininkas pristatė naujausią dainą „Love Warrior“ (liet. „Meilės karys“). O kaip penktadienį studijoje be staigmenų? Buvo ir jų!

Naują dainą Jurgis sukūrė kartu su Jungtinių Valstijų hipių legenda Fantuzzi.

Pasak Didžiulio, jų bendradarbiavimas su pasaulyje gerai žinomu hipių muzikantu, dainų rašytoju, aktyvistu ir dvasiniu lyderiu Fantuzzi paskatino skleisti mintį, kad stipriausia visuomenę keistis skatinanti priemonė yra emocinis intelektas.

Dainininkas į 15min studiją atsinešė ir muzikinę dėžę – ji iš studijos iškeliavo tiesiai į kažkurio tiesioginės transliacijos žiūrovo ar žiūrovės namus.

Kaip gimė daina „Love Warrior“, ką ja Jurgis lietuviams nori pasakyti, kas ta muzikinė dėžė ir kaip ji keliaus po Lietuvą – apie tai ir dar daugiau buvo galima išgirsti penktadienį 15min studijoje.

Žiūrėkite:

Studijoje J.Didžiulis ne tik pristatė dainą, kalbėjo ir apie lietuvišką mentalitetą bei pasakojo kaip jį galime pakeisti, padaryti pozityvesniu.

„Meilė gali būti naudojama kaip ginklas, bet tai reikalauja daug vidinės jėgos ir ištvermės. Su paprastu ginklu gali nukauti priešą. Bet tik su meile gali nugalėti neišmanymą ir neapykantą.

Lietuvoje pastebiu, jog žmonės dažnai nevaldo savo emocinio lauko. Jie priima išorę – viskas pilka, nėra pinigų, visi paniurę. O juk daug ką galima pakeisti su šypsena ar dosniu „Aš tave myliu“, – dainos „Love Warrior“ (liet. „Meilės karys“) pagrindinę mintį pristato J.Didžiulis.

VIDEO: Jurgis Did & Fantuzzi - Love Warrior

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką