Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 4d. 12:03

Jurgis Didžiulis ėmė interviu iš Lotynų Amerikos žvaigždės Juaneso

Juanesas
Juanesas

Artėjant Lotynų Amerikos žvaigždės Juaneso pirmajam koncertui Lietuvoje, Kolumbijos kultūros ambasadorius Lietuvoje Jurgis Didžiulis telefonu atvirai šnekučiavosi su savo kraštiečiu. Pokalbio metu Juanesas su Jurgiu Didžiuliu dalijosi ne tik muzikine, bet ir asmeninio gyvenimo patirtimi, be to, sutiko padėti J.Didžiuliui eiti Kolumbijos kultūros ambasadoriaus pareigas Lietuvoje.

„Pokalbis buvo labai nuoširdus, šiltas. Juanesas – labai draugiškas, visiškai nearogantiškas ir neturi nieko bendro su visuomenėje sklandančiu ryškiausių pasaulio žvaigždžių įvaizdžiu. Gaila, kad pokalbis buvo toks trumpas – apie 15 minučių. Buvo labai malonu su juo pabendrauti ir mes tikrai turėjome dar daug apie ką pakalbėti“, – įspūdžiais dalijasi J. Didžiulis bei viliasi, jog su šiuo atlikėju turės progos pabendrauti ateityje.

Išplatiname pranešime spaudai teigiama, kad po pokalbio su daugkartiniu „Grammy“ statulėlių laureatu J.Didžiulis, prisipažino, jog tai buvo pirmas kartas, kuomet teko imti interviu iš tokio lygio žvaigždės.

„Prieš pokalbį buvau apgalvojęs tikrai nemažai klausimų, kuriuos norėčiau užduoti Juanesui, tačiau paskambinus sutartu laiku, jo vadybininkas mane informavo, jog pokalbiui turėsiu tik 15 minučių. Tai šiek tiek pasimečiau ir išsigandau, kad nespėsiu visko paklausti, – juokiasi Juaneso koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje apšildysiantis J.Didžiulis. – Aš, kaip Kolumbijos kultūros ambasadorius, artimiausiu metu žadu lietuviams surengti tikrą kolumbišką fiestą, todėl labai džiaugiuosi, jog ir Juanesas man galėjo padėti – pasidalino savo mėgstamiausių Kolumbijos atlikėjų pavardėmis. Tad šiame renginyje bus ir dalelė Juaneso“.

Juaneso koncertas vyks lapkričio 7 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Atlikėjo koncertas įtrauktas į pasaulinių jo gastrolių tvarkaraštį. Lietuvoje Juanesas pasirodys su akustiniu „MTV Unplugged“ koncertu ir bus bene pirmoji mūsų šalyje pasaulinė žvaigždė surengusi tokio tipo koncertą.

Dar prieš kelis mėnesius Juanesas jo koncertą Vilniuje apšildančiu atlikėju išsirinko savo kraštietį Jurgį Didžiulį ir paprašė jo šalies visuomenei parodyti Kolumbijos kultūrą. Dar liepos mėnesį J. Didžiulis visuomenei pristatė savo Kolumbijoje darytų fotografijų parodą ir pakvietė paskanauti pietietiškų patiekalų. Atlikėjas išsidavė, jog audringą muzikos fiestą jis ketina vilniečiams padovanoti ir rugsėjo pabaigoje.

Temos: 1 Juanesas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką