Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 17d. 09:59

Jurijus pristato singlą „Tavo akys“ ir jo vizualizaciją: „Ši idėja mane pakerėjo“

Jurijus Veklenko
Ryčio Šeškaičio nuotr. / Jurijus Veklenko
Jurijus Veklenko, dar praėjusių metų pabaigoje išleidęs savo antrąjį albumą „Randai“, džiaugėsi atradęs skambesį, kuris yra jam artimas ir atspindi jo asmenybę. Dabar dainininkas pristato mėgstamo skambesio singlą „Tavo akys“ bei jam skirtą vizualizaciją.

„Tavo akys – tai daina apie laisvę, apie laikus, kai negalvojau apie nieką ir tiesiog mėgaujausi akimirka. Dainoje minimos akys, kurios veda mane namo. Ši idėja mane ir pakerėjo – kartu su komanda parašyti dainą apie tai. Tu, naktis ir jos akys, vieta kur tu paskęsti, nebegalvoji apie nieką, tiesiog krenti į vienas kito glėbį“, – apie dainos idėją pasakoja atlikėjas.

Ne vieną kartą atlikėjas yra minėjęs, kad jo kūryba – jo asmeninių išgyvenimo kupinos dainos. Ne išimtis ir tai, ką klausytojai gali išgirsti dabar pristatomoje dainoje. Pasak Jurijaus, dainoje minimos akys apskritai turi daugybę prasmių ir metaforų, yra labai paslaptinga žmogaus dalis.

„Sakoma, kad akys – žmogaus sielos veidrodis. Ir čia nesutikti būtų kvaila. Kiekvienos akys slepia daug dalykų, kiekvienose akyse galima perskaityti skirtingą informaciją ar užmaskuoti skausmą. Puikiai pamenu, kai sedėjau nuobodžiam ofise ir pagalvojau apie tai, kaip norėčiau būt kažkur kitur! Kažkur, kur jausčiausi namie. Taip gimė eilutė „tavo akys veda mane namo“.

Šiai dainai sukūrėme vizualizaciją, kurioje įamžintos merginos akys, atrodo viskas labai paprasta, bet prašau, išlaikykite žvilgsnį žiūrėdami į tas akis“ , – kviesdamas iššūkiui atvirauja Jurijus.

Dainininkas su ilgesiu prisimena ir laiką, kuomet galėjo mėgautis gyvais pasirodymais su klausytojais. Atlikėjas po koncertų atlaisvinimo nesugrįžo į sceną, tačiau šiandien prasitaria, kad jau greitai atskleis savo vasaros koncertiniu planus.

„Regis, sunku atsiminti, ką reiškia stovėti prieš gyvą auditoriją, tas jaudulys ir ekstazė pradėjus dainuoti, matyti žmonių akis ir jų šokančius kūnus. Nors senokai nedainavau prieš gyvą auditoriją, tai lyg važiavimas dviračiu, atsisėdi ir prisimeni. Ir tai jau greitai įvyks, o aš nuoširdžiai to laukiu“, – palikdamas intrigą apie būsimus koncertus pasakoja atlikėjas.

Kviečiame įvertinti naujausią Jurijaus singlą „Tavo akys“:

VIDEO: Jurijus - Tavo akys

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką