Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 15d. 12:23

Justinas Jarutis pristato naują dainą: įkvėpė filmas „Vadink mane savo vardu“

Justinas Jarutis, „Vadink mane savo vardu“
Asmeninio albumo nuotr. ir kadras iš filmo / Justinas Jarutis, „Vadink mane savo vardu“
Justinas Jarutis pristato naujausią savo kūrinį „I‘m a Fool”, o kartu ir muzikinį klipą, kuriame ekspresija persipina su moderniuoju šokiu.

Atlikėjas pasakoja, kad parašyti emocingą ir jautrią dainą jį įkvėpė kultūrinė patirtis – neišdildomą įspūdį palikęs filmas, rašoma pranešime spaudai.

„Praėjęs pavasaris vėlavo, buvo tamsu ir šalta, o man jau norėjosi saulės, pietietiškos šilumos. Todėl vieną vakarą pažiūrėjau Luca Guadagnino filmą „Call me by your name“. Italijoje vykstanti meilės drama sukrėtė ir išprovokavo daugybę minčių – apie begalinį žmonių jautrumą, pažeidžiamumą ir skausmą sukeliantį atvirumą“, – pasakoja Justinas Jarutis.

Išskirtinė ne tik daina, bet ir jos muzikinis klipas, nes šįkart jame neišvysime paties Justino – pagrindinį vaidmenį atlieka aktorius ir judesio virtuozas Petras Lisauskas. Kas paskatino atlikėją užleisti vietą priešais kameras?

Asmeninio albumo nuotr./Justinas Jarutis
Asmeninio albumo nuotr./Justinas Jarutis

„Norėjau, kad šįkart būtų kitas žmogus – jo jausmai, jo išraiškos, jo empatija, – teigia muzikantas. – Kartą teko stebėti aktoriaus Petro Lisausko performansą ir mane sužavėjo jo ekspresija, kūno kalba, todėl šiam vaizdo klipui jis tiko idealiai. Glaudžiai dirbdami su nuostabiu operatoriumi ir klipo idėjos autoriumi Linu Mažonu norėjome atkurti tą intymią pokalbio atmosferą, kai jau, rodos, tuoj nueisi į šalį ar padėsi ragelį, bet staiga pajunti, kad ne viską išsakei, todėl darsyk atsisuki ir sukaupęs drąsą išlieji tai, ko nutylėti nebegali“.

Pasiūlymą prisidėti prie šios idėjos įgyvendinimo Petras sutiko entuziastingai ir atskleidė, kad mėgavosi kūrybiniu procesu.

„Justino daina patiko iškart, kadangi įsiklausęs į jos žodžius supratau, kad dauguma mūsų yra turėję panašių gyvenimiškų apmąstymų. Tad ir man nereikėjo toli ieškoti jausminio atitikmens, siekiant emociškai pagrįsti judesį“, – kūrybinio proceso detalėmis dalinasi P.Lisauskas.

Įvertinkite:

VIDEO: Justinas Jarutis - I'm A Fool

Naująją dainą gerbėjai gyvai pirmąsyk galės išgirsti jau spalio 30 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur įvyks taip ilgai lauktas Justino Jaručio koncertas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką