Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 05, 12:07

Kalėdinių dainų karalienė Mariah Carey dovanoja naują kūrinį: ar jis taps hitu?

Koks Kalėdų sezonas be legendinių Mariah Carey dainų? Šiemet dainininkė papildo savo šventinių dainų sąrašą ir dovanoja naujieną pavadinimu „Fall in Love at Christmas“.
Atlikėjai Khalid, Mariah Carey ir Kirkas Franklinas
Atlikėjai Khalid, Mariah Carey ir Kirkas Franklinas / Organizatorių nuotr.

Šią dainą ji atlieka su kitais dviem patyrusiais ir pripažintais dainininkais – begale svarbių įvertinimų sulaukusiu Khalid ir 16-os „Grammy“ statulėlių laureatu, gospelo virtuozu Kirku Franklinu.

Mariah Carey prie naujos kalėdinės dainos atsiradimo prisidėjo kiekviename jos kūrybiniame etape. Ji yra ir viena iš dainos prodiuserių, ir vaizdo klipo bendraautorė bei pagrindinis dainos balsas. Be to, visas vaizdo klipas buvo filmuojamas dvejose Mariah Carey brangiausiose erdvėse: jos namuose ir jos „Butterfly Lounge“ muzikos studijoje Los Andžele.

Išgirsti dainą ir pamatyti vaizdo klipą galite čia:

VIDEO: Mariah Carey, Khalid, Kirk Franklin - Fall in Love at Christmas (Official Music Video)

Vaizdo klipe pasirodo ir Mariah Carey dvynukai Monroe ir Moroccan. Ši detalė tik dar labiau sustiprina kalėdinę nuotaiką, kurią be šventinės muzikos ir galingų dainininkų balsų kuria ir kruopščiai parinktos dekoracijos bei dirbtinis sniegas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką