Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2016 birželio 27d. 08:43

Kanye Westo provokacija: vaizdo klipe „Famous“ guli lovoje su 11 nuogų įžymybių

Kanye Westo vaizdo klipas „Famous“
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr. / Kanye Westo vaizdo klipas „Famous“

Skandalingais pareiškimais ir dainų tekstais garsėjantis reperis Kanye Westas ir vėl suteikė peno apkalboms – naujasis jo vaizdo klipas „Famous“ su nuogomis garsenybėmis nustebino net ir visko mačiusius.

Šio vaizdo klipo premjera įvyko per renginį vienoje Los Andželo arenų, kur susirinko per 8 tūkst. žmonių.

Vaizdo klipe „Famous“ reperis sumanė perkurti amerikiečių tapytojo Vincento Desiderio paveikslą „Sleep“, kuriame pavaizduoti miegantys nuogi žmonės po orgijos.

Kanye Westas savai orgijos versijai panaudojo garsių, prieštaringai vertinamų žmonių vaškines figūras. Šalia jo lovoje guli tokios garsenybės kaip jo paties žmona Kim Kardashian, dainininkės Taylor Swift (kuri minima ir reperio dainoje) ir Rihanna, jos buvęs vaikinas Chrisas Brownas, buvęs JAV prezidentas George'as W. Bushas, amerikietiškojo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour, JAV prezidentu siekiantis tapti milijardierius Donaldas Trumpas, dainininkas Ray J, labiausiai žinomas dėl sekso vaizdajuostės su Kim Kardashian, buvusi Kanye Westo mergina Amber Rose, tranesksualė Caitlyn Jenner ir daugybe seksualinių nusikaltimų kaltinama JAV televizijos žvaigždė Billas Cosby.

Nuogų garsenybių antrininkus savo vaizdo klipe reperis panaudojo be jų sutikimo ir tai, tikėtina, yra sąmoningas žingsnis siekiant dar didesnio skandalo.

„Ar jau gali kas nors paduoti mane į teismą? Aš palauksiu“, – savo „Twitter“ paskyroje po vaizdo klipo paviešinimo buvo parašęs Kanye Westas, tačiau greitai šią žinutę ištrynė.

Dėl tokio Kanye Westo poelgio labiausiai nepatenkinta yra Taylor Swift, kuri jau ir taip jautėsi įsižeidusi dėl reperio dainos teksto, kuriuo jis sako: „Jaučiu, kad mudu su Taylor Swift vis dar galėtume pasimylėti, aš padariau tą k**ę garsia“. Pamačiusi vaizdo klipą su savo nuogos atvaizdu, dainininkė dar labiau įsiuto.

„Ji jaučiasi užpulta. Ji žinojo, kad jis nenuspėjamas, bet nemanė, jog jis galėtų nueiti taip toli. Ji strateguoja su savo komanda, koks turėtų būti kitas jos žingsnis. Ji svarsto visas galimybes ir tada atitinkamai reaguos. Tiesiog parašyti dainą, apšmeižiančią jį, atrodo negana tam, kad atsilygintum už tai, ką jis jai padarė“, – „Hollywood Life“ sakė šaltinis iš dainininkės aplinkos.​

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Kanye Westas vaizdo klipe „Famous“ su Taylor Swift ir Kim Kardashian vaškinėmis figūromis
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Kanye Westas vaizdo klipe „Famous“ su Taylor Swift ir Kim Kardashian vaškinėmis figūromis

Apie „dalyvavimą“ šiame vaizdo klipe kol kas pasisakė tik du jo herojai – dainininkas Chrisas Brownas ir buvęs JAV prezidentas George'as W. Bushas, į tai sureagavę su humoru.

„Kodėl aš turiu turėti vaškinę figūrą su santechniko užpakaliu? Šitas ni***is Kanye pamišęs, talentingas, bet pamišęs“, – pamatęs jo vaizdo klipą savo „Twitter“ paskyroje parašė Chrisas Brownas.​

O štai George'o W. Busho atstovas spaudai užtikrino, kad klipe – tikrai ne jis, o tik jo kopija: „Jeigu kam nors buvo kokių abejonių... ten yra ne prezidentas Bushas. Jis daug geresnės formos“. ​

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką