Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 23d. 20:35

Karoliniškėse skambėjo Monikos Marijos dainos, Žirmūnuose – V.Baumilos „Kunigunda“

Monika Marija ir Vaidas Baumila
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Monika Marija ir Vaidas Baumila
Penktadienį klausytojų laukė vieni populiariausių šalies atlikėjų, kurie pristatė išskirtines premjeras – Karoliniškėse skambėjo nauji Monikos Marijos kūriniai, o Žirmūnuose – Vaido Baumilos hitas „Kunigunda“.

Kiekvienais metais ypač daug lankytojų susilaukianti Knygų mugės „Muzikos salės“ programa šiemet perkelta į miesto gatves. Liepos mėn. 23-25 dienomis sostinės skirtinguose rajonuose įrengtos 7 muzikos scenos, kuriose per tris dienas įvyks daugiau nei 50 pasirodymų. Jau šį penktadienį savo pasirodymą sostinėje surengė ir naują albumą netrukus išleisianti Monika Marija.

Atlikėja tikino, kad į koncertą susirinkusiems klausytojams ruošia išskirtinį pasirodymą ir gausią programą, kurioje skambės tiek žinomi ir klausytojų jau pamėgti kūriniai, tiek dar negirdėtos dainos iš naujausio atlikėjos albumo.

„Būsimame pasirodyme skambės ne tik kūriniai iš mano pirmojo albumo ir geriausiai gerbėjams atpažįstamos autorinės dainos „Light on“, „Tavo rankose“, „If I leave“, „Pamelavau“, bet ir naujausias singlas „Žaidimas“. Be to, koncerte klausytojams pirmą kartą su grupe atliksime ir dar niekur negirdėtų muzikinių kūrinių iš naujojo mano albumo. Bus gera pagaliau su visais pasidalinti šiais kūrybos vaisiais“, – intrigavo dainininkė.

Monikos Marijos koncertas Karoliniškėse:

Monika Marija džiaugėsi, kad koncertas vyko atokiau nuo miesto centro. Anot jos, Vilnius – galimybių miestas, kuriame kiekvienas gali atrasti kažką naujo, o šis festivalis padės geriau pažinti Vilniaus mikrorajonus, kuriuose apsilankoma rečiau.

Tuo tarpu vilniečiai, gyvenantys kitoje miesto pusėje, taip pat galėjo pasimėgauti gyvai skambančia muzika net ir savo namų balkonuose – penktadienį Žirmūnų daugiabučių kieme koncertavo ir V.Baumila.

Pats užaugęs Šeškinės mikrorajone, dainininkas pasakoja visą vaikystę praleidęs Vilniaus mikrorajonuose.

Vaido Baumilos koncertas Žirmūnų skvere:

„Nors Šeškinė yra mano gimtasis rajonas, Žirmūnai buvo kaimynystėje ir mes ten dažnai apsilankydavome. Tais laikas buvo daug nesantaikos, negražių žaidimų ir skirtingų mikrorajonų tarpusavio varžymosi, tačiau visa tai yra istorija ir gyvenimo dalis, kurią dabar smagu prisiminti. Man smagu sugrįžti į tuos rajonus, kuriuose buvo praleista daug jaunystės dienų su draugais“, – prisiminė jis.

„Muzikos bendruomenei vėl koncertuoti gyvai publikai, net ir smulkesnei vietinei bendruomenei, yra labai svarbu. Tuo pačiu – galimybė atgaivinti miesto spalvą, judesį ir nuotaiką. Šis reiškinys yra be proto svarbus ir prisijungti prie jo, man, kaip tikram vilniečiui, yra didelė garbė. Be to, galbūt šis koncertas paskatins ir mano klausytojus atrasti naujas miesto erdves“, – pridūrė V.Baumila.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:25
28:56
01:28

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką