Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 24d. 12:30

Kaunas + Londonas = naujausia prodiuserių „Red Beets” daina „Kai gatvėse naktis“

„Red Beets“ ir.Auksė „Kai gatvėse naktis“
Asmeninio albumo nuotr. / „Red Beets“ ir.Auksė „Kai gatvėse naktis“
Kas nutinka, kai sutemsta, ir taip visi žinome, o štai kai prodiuserių kompanija „Red Beets“ suvienija jėgas su Londone studijas baigusiu muzikos prodiuseriu Vincentu Žemaičiu – Vinn – gimsta tikra muzikos bomba!

Ilgas šį kartą dviejų muzikos studijų darbas, skirtingos programos, skirtingos mintys, jų suderinimas ir bendras rezultatas.

Tai jau trečias prodiuserių „Red beets” darbas, kurį, beje, kaip ir visus kitus, komandos nariai sukuria nuo A iki Z: tai apima ne tik dainos prodiusavimą bei aranžavimą, bet ir vaizdo klipo sukūrimo darbus nuo filmavimo iki montažo.

Tai vieninteliai kūrėjai, kurie savo idėjų įgyvendinimo niekam nepatiki, galbūt todėl ir rezultatų tenka laukti kiek ilgiau, nei įprasta: komanda siekia aukšto lygio visame kame, todėl tiek skambesį, tiek vaizdo darbus dailina tol, kol pirmiausia jiems patiems patinka rezultatas.

Dainą išgirsti galite čia:

VIDEO: Red Beets - Kai Gatvėse Naktis ft. Auksė

Šį kartą inovatyvių prodiuserių komanda dainos atlikimą patikėjo profesionaliai, jaunai bei talentingai atlikėjai – Auksei Vyšniauskaitei. Mergina dainuoja jau nuo 3 metų, kaip ir dera visiems pradedantiesiems, dalyvavo daugelyje konkursų, o šiuo metu jos laukia pasirodymas viename didžiausių muzikinių projektų televizijoje.

Užburiantis balsas, romantikos prieskoniai ir madingas beat’as – regis, paprastas derinys, bet pretenduojantis į aukščiausius įvertinimus.

O kaip naujausią prodiuserių „Red Beets” darbą įvertinsite Jūs?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Temos: 1 Muzika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

25:50
00:53
02:40

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką