Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno „Romuvos“ kino teatre – tarpukario šlagerių koncertas „Pasivaikščiojimas su Danieliumi Dolskiu ir Antanu Šabaniausku“

Liudas Mikalauskas (k.) ir Egidijus Bavikinas persikūnys į Danielių Dolskį ir Antaną Šabaniauską.
Kino teatro „Romuva“ nuotr. / Liudas Mikalauskas (k.) ir Egidijus Bavikinas persikūnys į Danielių Dolskį ir Antaną Šabaniauską.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gruodžio 9 d., penktadienį, 18 val. vėl atgijusiame Kauno „Romuvos“ kinoteatre skambės nesenstantys tarpukario šlageriai „Onyte einam su manim pašokt“, „Palangos jūroj“, „Karališkas vaizdelis“ ir daugelis kitų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Juos koncerte „Pasivaikščiojimas su Danieliumi Dolskiu ir Antanu Šabaniausku“ atliks žinomi operos solistai Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas.

„Ne vienam kauniečiui ir miesto svečiui „Romuvos“ kino teatras primena gražius, romantiškus pasimatymus, smagias jaunystės akimirkas. Neabejojame, kad kokybiškai atliktos senos geros dainos susirinkusius klausytojus vėl nukels į tuos laikus. “, – teigia koncerto organizatoriai.

15min.lt primena, kad seniausias Lietuvoje „Romuvos“ kino teatras yra paskelbtas kultūros vertybe. Tačiau pastaraisiais metais jame veikla beveik nebuvo vykdoma. Naujoji kino teatro direktorė Violeta Diržinauskienė tikisi, kad atgyjantis kino teatras pamažu vėl taps svarbiu Kauno kultūros centru, kuriame vietą ras kinas, teatras, įvairūs muzikiniai, kultūriniai renginiai.

Bilietai pardavinėjami Bilietai.lt kasose, o renginio dieną juos įsigyti bus galima „Romuvos“ kino teatre.

Kas: Koncertas „Pasivaikščiojimas su Danieliumi Dolskiu ir Antanu Šabaniausku“. Dainuos operos solistai Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas.
Kur: Kino teatras „Romuva“ (Laisvės al. 54, Kaunas).
Kada: Gruodžio 9 d., 18 val.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką