Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 17d. 10:49

Ketvirtadienį Lukiškių kalėjimo sceną „matuosis“ „shishi“ ir Joseph June

shishi, Joseph June
Dalios Mikonytės ir asmeninio albumo nuotr. / shishi, Joseph June
Po ilgos pandemijos pertraukos merginų trijulė „shishi“ pagaliau ima instrumentus į rankas – tai bus pirmasis tikras jų koncertas šią vasarą. Ketvirtadienį atnaujintas Lukiškių kalėjimas bus pilnas muzikos, garsų, blizgučių, juoko ir vasaros nuotaikos. „shishi“ į pasimatymą kalėjime pasikvietė scenos naujoką Joseph June, kuris ir pradės vakaro koncertą. Nuojauta kužda, kad laukia labai įdomi pažintis, smagus vakaras ir liūdinčių tikrai nebus.

Lukiškių kalėjimo konversija Vilniaus centre dabar vienija didelę menininkų bendruomenę, yra kultūrinis traukos objektas, veikiantis kasdien ir pagaliau atvertas visuomenei. Vien iš muzikantų, kurie čia reziduoja, būtų galima sudaryti įspūdingą lietuviško festivalio programą. Nauja ir specialiai pagal užsakymą statyta scena praėjusią savaitę jau buvo išbandyta grupės „Solo Ansamblis“. Apie šį koncertą ir jo sėkmę dar iki dabar kalba visas Vilnius. Dabar atėjo metas šią sceną „pasimatuoti“ „shishi“ ir Joseph June.

shishi – Šiap ar Taip (Muzikos salė | Gyvai)

VIDEO: shishi - Šiaip ar Taip (Muzikos salė| Gyvai)

Šiuo metu merginų trijulė intensyviai repetuoja, kuria ir įrašinėja trečią autorinį pilno metro albumą. „Bandome suprasti, kad jau vasara ir truputį bijome, kad ji tuoj baigsis. Labai laukėme, kada galėsim pagaliau sukurti albumą, kuriame bus įvairių spalvų, chaoso ir baladžių. Temos kaip visada: meilė, draugystė, teisybė ir neteisybė, gyvenimo nutikimai, įpinti į žodžius. Tam, kad nebūtų per daug nuogi, išgyvenimai truputį aprengti. Nereikia, kad juos visi iki galo suprastų“, – sako žanrais savęs neribojančios muzikantės.

Gražus sutapimas – rudenį išleistas „shishi“ EP „Vilniaus skaičiuotės“ taip pat pirmą kartą bus sugrotas laisvėje (kalėjime!) ir skirtas ne kameroms ar internautams. Viso to trijulė labai pasiilgo: „Iš kolegų džiugesio, kurie jau grojo Lukiškėse, atrodo, kad bus linksma. Bandysime šios vietos energiją valyti muzikos vibracijomis. Jaudinamės, nes ilgai negrojome gyvai. Džiaugiamės, kad kameros objektyvus pagaliau keis žmonių akys!“

shishi – Burbulas ir Burbulienė

VIDEO: shishi - Burbulas Ir Burbulienė (Live) | SAPIENS MUSIC

Vakarą kartu su savo grupe pradės jaunas ir energingas personažas Joseph June, šiuo metu gyvenantis repeticijomis, kūryba ir koncertų planavimu. Perspektyvus, saviironiškas jaunuolis ir dar vienas naujas personažas lietuviškos muzikos padangėje. Visų dėmesį jis pernai patraukė po singlo „Cepelininis dangus“. Greitai sulauksime ir pirmojo jo EP, kurio kūrinius girdėsime ir Lukiškių kalėjimas 2.0 scenoje. Geros pažinties, gero koncerto.

Joseph June – Save Me

VIDEO: Joseph June - Save Me

„Jaučiu didelį džiaugsmą turėdamas galimybę atsiduoti tam, kas man rūpi. Neketinu sustoti. Naujajame EP sudėtos idėjos ir vertybės, kurias tame laikotarpyje atradau. Jomis besiremdamas galiu užtikrintai ir drąsiai eiti per gyvenimą. Kai esu užsispyręs, tobulėju ir stipriai augu. Džiaugiuosi, kad grosiu vietoje, kurioje atiduodama duoklė kūrybai ir menui. Buvęs kalėjimas pagaliau prasmingai naudojamas”, – sako Joseph June, kurio tikrasis vardas Vytautas Gumbelevičius.

Priminsime, jog galimybių pasas į šį koncertą yra privalomas. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę COVID-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato. Gera žinia – Lukiškių kalėjime 2.0 įrengtas mobilus testavimo punktas. Norintys patekti į šį koncertą gali atlikti greitąjį antigeno testą Lukiškių kalėjime koncerto dieną. Organizatoriai kviečia juo pasirūpinti bent kelios valandos prieš renginį. Lukiškių kalėjimo vartai ir koncertų erdvė atidaroma 18 val. Baras veikia kasdien nuo 12:00 val. Pasirodymų pradžia – 19:30 val.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

36:33
02:43
00:55

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką