Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 28d. 12:16

„Keymono“ dovanoja miške sukurtą vasarišką kūrinį, įkvėptą lietuviškos estrados

„Keymono“
Monikos Penkutės nuotr. / „Keymono“
Grupės „Keymono“ stovykloje – geros naujienos. Dabar muzikantai pristato dar vieną naują dainą „1000“, kuri taps pirmo lietuviško minialbumo „Tėkmėje“ dalimi.

„1000“ – labai vasariška, nostalgiška, saldi daina, šiek tiek įkvėpta lietuviškos estrados, mums lietuviams pažįstamų skambesių ir vaizdinių. Tai – kažkas tarp Hiperbolės, Prince'o, Bremeno muzikantų ir, aišku, Keymono“, – sako grupės vokalistė Daiva Starinskaitė.

Garsai naujam kūriniui, kaip ir visam EP, gimė lietuviškoje gamtoje, tarp miškų. „Muziką padiktavo vėjas“, – sako muzikantai, nusprendę išbandyti albumo rašymą miško ir ežerų magijos apsuptyje.

„Sėdėjome kartu miško trobelėje ir leidome mūsų protams bei emocijoms piešti vaizduotės paveikslus“, – prisimena prodiuseris Alvydas Mačiulskis.

„Nauja daina yra įkvėpta mūsų visų meilės išgyvenimų bei istorijų iš mūsų pačių patirčių. „1000“ pasakoja apie meilę, išsiskyrimą, skausmą, ir galiausiai – paleidimą ir naujos meilės užgimimą. Meilė - svarbiausias dalykas žmogaus gyvenime. Ne veltui per tūkstančius metų tai – vis dar neišsemta tema“, – sako grupės nariai.

Neseniai grupė dalinosi pirmuoju būsimo minialbumo singlu „Koks gi tavo vardas“, o jau šiandien vasariško kūrinio „1000“ galima klausytis Youtube, Spotify, Deezer ir Itunes skaitmeninėse plaftormose. Viso minialbumo kūrybinį procesą iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros Taryba.

Vasarą „Keymono“ nariai leidžia karštai bei muzikaliai: kuria vaizdo klipą dar vienai, neužilgo išeisiančiai dainai bei ruošia atnaujintą koncertinę programą, su kuria debiutuos „Kaunas jazz“ festivalyje. Naują EP „Tėkmėje“ muzikantai išleis rugpjūčio 1 dieną.

Monikos Penkutės nuotr./„Keymono“
Monikos Penkutės nuotr./„Keymono“

Savo diskografijoje daugiau nei penkiolika metų grojantys „Keymono“ turi šešias vinilines plokšteles, tris pilnus albumus bei tarptautinį geriausios šokių ir elektroninės muzikos apdovanojimą „The People`s Music Awards“. Grupės muzika girdima ne vieno filmo garso takeliuose, o 2013 metais „Keymono“ pasirašė sutartį su „Sony Music Entertainment“ priklausančia leidybos kompanija, perleidusia pirmus kolektyvo albumus.

Per visą grupės gyvavimo laiką kiekvienas narių keliavo savo unikalias muzikines keliones, tačiau „Keymono“ šeima išliko nepakitusi. Tai – trimitininkas Aurimas Rimeikis, klavišininkas, prodiuseris Alvydas Mačiulskas, dainininkė Daiva Starinskaitė ir būgnininkas Marijus Aleksa.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką