Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gruodžio 27d. 19:32

Koncertą Vilniuje surengęs Donatas Montvydas mėgavosi gerbėjų ir žmonos Veronikos dėmesiu

Donatas Montvydas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Donatas Montvydas

Penktadienio vakarą Vilniuje dainininkas Donatas Montvydas savo gerbėjus džiugino baigiamuoju turo „Norim dar“ koncertu. Šios savaitės pradžioje atlikėjas pristatė savo naująjį albumą „Norim dar“, kurio dainos kartu su jau puikiai publikai pažįstamais senesniais kūriniais skambėjo paskutiniajame turo po Lietuvą koncerte.

„Labas vakaras! Kiek jūsų daug! Jūs esate tas stimulas, kuris priverčia kurti ir judėti pirmyn!“ – sakė „Forum Palace“ scenoje pasirodęs vakaro kaltininkas D.Montvydas.

Prie pat scenos prisispaudusios jaunutės gerbėjos kiekvieną kūrinį palydėjo klyksmais ir ovacijomis. Pačios ištikimiausios nenuilsdamos laikė iškeltus mobiliuosius telefonus, bandydamos nufotografuoti arba nufilmuoti savo dievuką.

Sukaitęs atlikėjas jau po kelių dainų nusimetė juodą švarką ir liko su baltais marškiniais. „Čia tikrai darosi karšta!“ – akies krašteliu žvelgdamas į gerbėjas tarstelėjo besišypsodamas jis.

Donatas Montvydas
Donatas Montvydas

„Ar daug čia šiandien susirinko damų ir merginų?!“ – į publiką kreipėsi Donatas, sulaukęs garsaus dailiosios lyties atsiliepimo klyksmais ir ovacijomis. Visoms moterims atlikėjas skyrė vieną romantiškiausių ir lyriškiausių savo kūrinių „Leisk mylėt“, kurį gerbėjai noriai dainavo kartu.

Spalio pabaigoje portalui Žmonės.lt atlikėjas pasakojo, kad scenoje gerbėjus nustebins neįtikėtinu triuku – vieną kūrinį jis žadėjo sudainuoti stovėdamas ant galvos. To iki šiol nėra atlikęs nė vienas šalies atlikėjas. Deja, minėto triuko žiūrovai penktadienį neišvydo.

Koncertą stebėjo ir D.Montvydo žmona Veronika Montvydienė. Rugsėjo pabaigoje civilinę santuoką įregistravusi pora spalio 21-ąją susilaukė dukros Adelės.

Koncerto akimirka
Veronika Montvydienė

Po pertraukos D.Montvydas scenoje pasirodė su šokėjais ir akustines dainas pakeitė greitos, išjudinusios salėje susirinkusius žiūrovus ir privertusios linguoti klubais.

Stabtelėjęs kiek atsikvėpti atlikėjas nepamiršo perduoti linkėjimų savo mažajai dukrytei. „Adelyte, tėtis jau greitai sugrįš!“ – šilčiausių jausmų savo pirmagimei negalėjo nuslėpti šviežiai iškeptas tėvas.

Kaip ir reikėjo tikėtis, koncertą vainikavo populiariausia D.Montvydo daina „Love is Blind“, „pagardinta“ firminiu atlikėjo suktuku.

Po šios dainos gerbėjai nesiliovė šaukę „Norim dar!“, todėl po trumpos pertraukėlės į sceną sugrįžęs D.Montvydas atliko kūrinį „Norim dar“, juo užbaigdamas koncertą su trenksmu.

Donatas Montvydas
Donatas Montvydas

Svajonė – koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje

Naują albumą „Norim dar“ pirmadienį pristatęs dainininkas teigė, kad jį kurdamas siekė aukščiausių rezultatų. „Į šį albumą įdėta labai daug pastangų ir kūrybos, ir muzikos, ir grafikos prasme. Pasiėmus tam tikrus lietuviškos muzikos albumus visada atkreipdavau dėmesį į kokybės štampą – mums daug ko trūksta. Kurdami šį albumą stengėmės pasiekti maksimaliai kokybišką rezultatą“, – kalbėjo atlikėjas. 

D.Montvydas neslepia: jo svajonė – surengti solinį koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje taip, kaip šįmet tą sėkmingai darė Marijonas Mikutavičius, Egidijus Dragūnas, Andrius Mamontovas. „Tokioje arenoje gali pasitelkti didžiules technines galimybes. Mūsų tikslai veda į tai – norėčiau surinkti didžiausią areną žmonių“, – kalbėjo dainininkas. 

Koncerto akimirka
Koncerto akimirka

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

01:54
01:53
27:22

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką