Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 3d. 10:26

Koncertinį turą pradėjęs Vytautas Šiškauskas nestokojo gerbėjų dėmesio ir gausių aplodismentų

Vytauto Šiškausko koncerto akimirka
Gedimino Kartano nuotr. / Vytauto Šiškausko koncerto akimirka

Panevėžyje koncertinį turą „Ačiū tau“ pradėjo Vytautas Šiškauskas. Gruodžio mėnesį dainininkas, drauge su styginių kvartetu, aplankys dar septynis Lietuvos miestus.

Su žiemos pradžia miestą pasveikinęs ir komplimentų Panevėžio eglei nepagailėjęs V.Šiškauskas būtų iškart pelnęs net šalčiausios publikos palankumą, tačiau į koncertą rinkosi tie, kurie mintinai moka V.Šiškausko dainas ir plojimų prašyti šios publikos tikrai nereikėjo.

Koncertą pradėjęs romantiška daina „Kai mes šalia“, dainininkas išsyk sulaukė ovacijų, o po antrosios dainos – ir pirmosios gėlių puokštės, kurią atnešė gerbėjos. Jos į savo vietas negrįžo – toliau palaikė savo mylimą atlikėją. Dar viena su puokšte į sceną atskubėjusi gerbėja išsireikalavo ir dainininko bučinio.

Koncerto akimirkos – galerijoje:

Betarpišku bendravimu su publika garsėjantis V.Šiškauskas jau po kelių dainų nusileido į salę ir labai pradžiugino pirmose eilėse įsikūrusius pačius ištikimiausius jo talento gerbėjus.

Publika labai šiltai reagavo į kiekvieną dainą. Koncertui įsibėgėjus, iš salės pasigirdo gerbėjų pasiūlymas dainininkui nebevažiuoti po koncerto namo į Vilnių, o likti nakvoti Panevėžy. „Tai kad mūsų daug“, – rodydamas į styginių kvartetą, juokėsi dainininkas ir sulaukė svetingo kvietimo pasilikti visiems.

„Ačiū tau, žeme, kad esi. Ačiū jums, mama ir tėti, kad galiu šioj žemėj būti. Ačiū jums visiems, kad jūsų šiandien tiek daug susirinko“, – pirmąją koncerto dalį užbaigdamas tituline turo daina „Ačiū tau“, sakė V.Šiškauskas.

Draugiška ir smagi koncerto atmosfera nesisklaidė ir antrojoje dalyje. Po pertraukos pasirodymą pradėjęs vienu garsiausių kūrinių „Akimirkos“, V.Šiškauskas aiškiai leido suprasti – hitų metas tik prasideda. Nusimetęs švarką dainininkas atliko kelias energija trykštančias dainas, kurias lydėjo netylantys plojimai.

Gedimino Kartano nuotr./Vytauto Šiškausko koncerto akimirka
Gedimino Kartano nuotr./Vytauto Šiškausko koncerto akimirka

Beveik dviejų valandų koncertas prabėgo labai greitai ir linksmai. „Ar yra šiandien švenčiančių gimtadienį?“ – koncertui artėjant pabaigos link, paklausė dainininkas. Iš salės pasigirdo balsai. Po koncerto V.Šiškauskas prisipažino, kad vieną savo garsiausių hitų „Su gimtadieniu“ jis dainuoja tik tuomet, jei salėje yra sukaktuvininkas. „Ir nors vienas jubiliatas visada būna“, – sako dainininkas.

Koncerto pabaigoje publika jau kilo iš savo vietų ir du garsiausius hitus „Su gimtadieniu“ ir „Lietuva“ („Mūsų kaimas“) dainininkas atliko drauge su publika, kuri salę pavertė šokių aikštele.

Vytauto Šiškausko koncertų turas „Ačiū tau“: 9 d. – Utenoje, 13 d. – Kaune, 14 d. – Šiauliuose, 17 d. – Klaipėdoje, 19 d. – Vilniuje, 28 d. – Alytuje, 29 d. – Telšiuose.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką