Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kovotojams už laisvę – naujas „Žalvarinio“ vaizdo klipas: įvertinkite

Grupė „Žalvarinis“
Manto Stankevičiaus nuotr. / Grupė „Žalvarinis“
Šaltinis: 15min
1
A A

„Jų namai buvo miškas, šeima – mėnulis, saulė ir žvaigždės. Daugelis jų negrįžo, bet mums paliko laisvę. Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, norime pagerbti visus, kurie kovojo, užaugino ir išlydėjo, laukė sugrįžtant... Atmintis gyva. Senosios dainos mums pasakoja istoriją ir mes didžiuojamės ja“, – pristatydami naują vaizdo klipą kalba grupės „Žalvarinis“ nariai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Žalvarinio“ norui pagerbti kovotojus puikiai tiko viena iš senųjų karinių-istorinių dainų, kurią aranžavo Robertas Semeniukas.

„Šįkart norėjosi kažko jautraus ir subtilaus, ramiai besikeičiančių vaizdų. Daina „Broliams“ yra vienu metu labai švelni ir paprasta, bet tuo pačiu skamba didingai ir netgi pompastiškai.

Dainos skambesiui norėjosi naujų spalvų, netikėtų tembrų grupės „Žalvarinis“ muzikoje, todėl šįkart pakvietėme prisijungti akordeono meistrą ir gerą bičiulį Nerijų Bakulą. Mūsų gretas papildė ir vienas geriausių šių dienų Lietuvos būgnininkų – Jonas Lengvinas, kuris imitavo visą karo orchestrą“, – pasakojo grupės nariai.

Manto Stankevičiaus nuotr./Grupė „Žalvarinis“
Manto Stankevičiaus nuotr./Grupė „Žalvarinis“

Grupės nariai teigė, kad filmavimui vietą išsirinkti buvo tikrai nesunku, nes pati kompozicija pasufleravo, kur tai turi vykti ir kokia maniera filmuoti. Klipo idėja kilo spontaniškai, besiklausant vis tobulėjančio dainos skambesio.

Visi, kuriuos kvietė prisidėti prie filmavimo, nepabūgo žvarbių žiemos šalčių ir mielai prisijungė prie idėjos sukurti vaizdo klipą vasario 16-ajai.

Filmavimas vyko pirmojoje Lietuvos sostinėje – Kernavėje, ant piliakalnių, nuo kurių atsiveria puikūs, didingi vaizdai.

Klipo filmavimo diena buvo labai žvarbi, tačiau galutinis rezultatas, patirtos emocijos, vaizdai, ugnis dabar jau šildo širdį.

„Žalvarinis“ dėkoja visiems dalyvavusiems: Jonui Lengvinui, Nerijui Bakulai, Mykolui Aleknai, Ilja Molodcov, Mantui Stankevičiui, Gediminui, Ramintai Kazokaitytei, Inijai Trinkūnienei, Daivai Steponavičienei ir VŠĮ „Vita Antiqua“.

„Žalvarinis“ vasario 14 dieną Kaune Žalgirio arenoje pristatys šią dainą kartu su Valstybiniu Kauno simfoniniu orkestru.

VIDEO: Žalvarinis - Broliams (Official Music Video)
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką