Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 rugpjūčio 8d. 11:44

Kristina Radžiukynaitė atskleidė savo sceninį vardą ir pirmojo muzikinio klipo užkulisius

Kristinos Radžiukynaitės vaizdo klipo užkulisių akimirka
Organizatorių nuotr. / Kristinos Radžiukynaitės vaizdo klipo užkulisių akimirka
Drąsi ir stebinti mėgstanti aktorė bei atlikėja Kristina Radžiukynaitė, neseniai pradėjusi naują muzikinį etapą, ruošia ne vieną naujieną savo klausytojams. Kristiną nuo šiol lydės sceninis pseudonimas KaYra, o netrukus dienos šviesą išvys pirmasis atlikėjos autorinis kūrinys „Matematika“, kuris pristatys Kristinos, kaip dainininkės, naują stilistinę kryptį.

Sceniniu vardu KaYra pasivadinusi Kristina Radžiukynaitė yra dažnai atpažįstama kaip aktorė, o pasirinkimą įvardinti ir išskirti savo kuriamą itin pozityvią asmenybę scenoje ji komentuoja taip: „KaYra – tai dar vienas mano personažas, o gyvenime aš ir toliau liksiu Kristina Radžiukynaitė.“ – šypsosi Kristina.

„Niekada nelaikiau savęs unikalia, bet tai, jog „Kayra“ iš hindu kalbos išvertus reiškia unikali, man labai patinka.“ Naujo pseudonimo dviprasmišką ir komišką kryptį papildo ir dainininkės debiutinio kūrinio „Matematika“ idėja, kuri – priešingai, nei gali pasirodyti – nenukelia į mokyklos suolą.

Organizatorių nuotr./Kristinos Radžiukynaitės vaizdo klipo užkulisių akimirka
Organizatorių nuotr./Kristinos Radžiukynaitės vaizdo klipo užkulisių akimirka

„Ši daina gimė visiškai netikėtai, per penkiolika minučių, po ilgos diskusijos apie santykius. Aš pagalvojau, kodėl mes visi, žmonės, lyg ir vienodi padarai, matom ir girdim viską taip skirtingai? Kodėl man laimė yra – nieko neskaičiuoti, nesukti galvos dėl buities ir nieko neplanuoti, o kitam – uždirbti kuo daugiau pinigų, taupyti iki mirties ir visada žinoti, kas bus rytoj? Kodėl mes negirdime vieni kitų? O gal mes iš tiesų nemokame kalbėtis. Tai daina apie diskomunikaciją, kurią dedikuoju visiems, su kuriais nors kartą nepavyko susišnekėti“,– apie būsimą autorinį kūrinį intriguoja KaYra.

Naujos dainos „Matematika“ vaizdo klipą, kartu su didžiule profesionalų komanda, kūrė režisierius Vytautas Rumšas Jaunesnysis. Būsimas klipas išsiskirs, nors kiek vintažine, tačiau itin ryškia „pop art“ stilistika ir pasakos dainos žodžiuose atsispindinčią meilės istoriją.

„Naujasis dainos klipas bus spalvingas, garbanotas ir nenuspėjamas, toks pats, kaip ir mano gyvenimas. Mes nesirinkome stiliaus, aš manau – jis pasirinko mus. Tiesiog tai yra tai, ką aš norėjau daryti, ką mačiau ir jaučiau, o režisierius su komanda man labai smarkiai padėjo tai įgyvendinti. Aplink turiu nuostabius ir talentingus draugus bei kolegas, kuriais pasitikiu ir su kuriais norisi kurti kažką gražaus. Myliu vaidybą ir visus jos žanrus, todėl noriu, kad kiekvienas mano klipas būtų tarsi mini filmas“,– sako Kristina.

Organizatorių nuotr./Kristinos Radžiukynaitės vaizdo klipo užkulisių akimirka
Organizatorių nuotr./Kristinos Radžiukynaitės vaizdo klipo užkulisių akimirka

Išskirtinį ir spalvingą herojų įvaizdį klipe sukurti padėjo „No1 Image Pro Laboratory” vizažo ir šukuosenų meistrai bei ryškiais sprendimais stebinti mėgstanti žinoma stilistė Milda Metlovaitė. Specialiai šiam vaizdo klipui artimas Kristinos draugas, šokėjas Evaldas Taujanskis pastatė išskirtinį šokį, kartu palikdamas ir mažą intrigą – dalį šokio klausytojai galės išvysti naujame klipe, o visą numerį stebėti bus galima būsimuose Kristinos koncertuose.

„Matematikos“ klipe bus galima pamatyti ir dar vieną gerai pažįstamą veidą – vienu iš pagrindinių vaizdo klipo herojų tapo aktorius bei atlikėjos kolega Rokas Petrauskas.

„Manau, tai yra tiesiog intuityvus dalykas, kada tau nereikia jokios matematikos. Tu arba jauti, kad tai yra vieta tam žmogui, arba ne. Rokas savo personažu tikrai labai gražiai nuspalvino mano istoriją. Žinoma, tai, jog kartu filmuojamės seriale „Monikai reikia meilės”, irgi yra didelis pliusas. Aikštelėje dirbti daug lengviau, kai žinai žmogų, su kuriuo vaidini. Be to, aš manau, jog jis be galo talentingas ir man smagu, kad galiu iš jo pasimokyti“,– apie klipe jos mylimąjį vaidinusį Roką Petrauską sako Kristina Radžiukynaitė-KaYra.

Naujoji KaYra daina „Matematika“ ir jos vaizdo klipas klausytojus pasieks rugpjūčio 28 dieną, o šiandien atlikėja klausytojams leidžia akies krašteliu išvysti klipo filmavimo užkulisius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką