Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 26d. 17:47

Kristis ir Ironvytas pristato vaizdo klipą „Rimti bachūrai nešoka“: filmavimą apsunkino karantinas

Kristis ir Ironvytas pristato vaizdo klipą „Rimti bachūrai nešoka"
Stopkadras / Kristis ir Ironvytas pristato vaizdo klipą „Rimti bachūrai nešoka"

Nors 2020 metai muzikantams buvo ypač negailestingi, tačiau naujam muzikos prodiuseriui bei atlikėjui Krisčiui jie buvo ypač produktyvūs. Nuo kovo mėnesio „Golden Age rec“ karjerą pradėjęs muzikantas pristato jau aštuntąjį vaizdo klipą „Rimti bachūrai nešoka“, įrašytą kartu su reperiu Ironvytu. Ironvytas taip pat buvo ypatingai produktyus 2020 metais ir 2021-aisiais žada nustebinti savo gerbėjus netikėtomis kolaboracijomis, o šiandien atlikėjai pristato savo bendrą darbą – „Rimti bachūrai nešoka“.

„Kūrinys „Rimti bachūrai nešoka“ buvo sumanytas dar praeitais metais. Su „Golden Age Rec“ idėjiniu partneriu Gexx dirbome studijoje. Kūrėme vieną iš mano šokių muzikos kūrinių ir galvodami pagrindinį dainos motyvą: kaip jį padaryti „išjudinantį“, kad klausytojas, tik išgirdęs, šoktų, Gexx ištarė frazę: „Bet gi rimti bachūrai nešoka.“ Nuo tos frazės viskas ir prasidėjo“, – pasakojo Kristis.

„Sparnuota frazė tapo dainos priedainiu. Kūrybos procesas nestokojo geros nuotaikos. Supratome, kad čia reikia dar vieno „bachūro“, o kas pas mus iš muzikantų rimčiausias bachūras? Žinoma – Ironvytas“, – paaiškino atlikėjas.

Įvertinkite:

VIDEO: Kristis & IRONVYTAS - Rimti Bachūrai Nešoka (2021)

„Dar vasarą dažnai svečiuodavausi Klaipėdoje ir kartą užsukus pas chebrą į studiją jie užleido šį kūrinį ir pasiūlė „užšokti savo raimu“ ant jo. Aš iškart sutikau ir puoliau rašyti tekstą, o jau po poros valandų mes jau turėjome pilną kūrinį. Kai idėja gera ir patinka, tuomet ir kūrybinis procesas neužtrunka,“ – sakė Ironvytas.

Vaizdo klipo filmavimo planus apsunkino karantinas. Tarpmiestinio judėjimo ribojimai vis trukdė muzikantams susitikti viename mieste ir nufilmuoti vaizdo klipą.

„Dar nuo pernai metų vidurio mes planavome nufilmuoti vaizdo klipą šiai dainai, tačiau karantino ribojimai ypatingai trukdė. Juk negalima būriuotis daugiau nei dviems šeimos ūkiams, o jei mus su Krisčiu filmuos tik vienas operatorius, mes būsime jau trys šeimos ūkiai. Absurdas. O dar nuo gruodžio mėnesio vyriausybė apribojo judėjimą tarp savivaldybių. Jautėmės kaip kaliniai, įkalinti ne tik savo miestuose, bet įkalinti ir kūrybos rėmuose.

Bet kas neieško išeičių, tas jų neranda. Visuose ribojimuose yra numatytos išimtys, todėl filmavimo darbams teko pasiruošti labiau nei įprastai: daugiau popierizmo, biurokratijos ir štai šiais nelengvais laikais mes jums pristatome šviežią, dar sniegu kvepiantį vaizdo klipą: Kristis ir Ironvytas – „Rimti bachūrai nešoka“, – klipo kūrimo vingrybes pristatė Ironvytas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

26:32
00:48
26:34

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką