Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gruodžio 24d. 17:42

Kūčių vakarą Jurgita Jurkutė ir Marijonas pristatė dainą „Pasaulio pakrašty“: linki tikėjimo ir vilties

Marijonas Mikutavičius ir Jurgita Jurkutė
Stop kadras / Marijonas Mikutavičius ir Jurgita Jurkutė

Kūčių vakarą – netikėta premjera. Jurgita Jurkutė ir Marijonas Mikutavičius pristatė dainą „Pasaulio pakrašty“. Jurgitos manymu, šis vakaras kūrinio pristatymui tinkamiausias – aktorė linki, kad dainos žodžiai ir muzika atneštų šviesos į kiekvieno šeimą.

Pasidalinusi feisbuke nauja daina, Jurgita Jurkutė rašė:

„Pamaniau, kad būtent Šv.Kūčių vakaras šiam kūriniui patiks ir tiks labiausiai. Savo kelio į šitą pasaulį jis ieškojo gal tris metus. Neduodamas ramybės man ir vis lyg raudona lemputė įsižiebdamas vykstant ypatingoms, jautrioms ir lemtingos gyvenimo akimirkoms. Ar aš kada tikėjau, kad tai virs realia šio pasaulio dalimi? Galbūt taip, o gal ir ne. Bet jau visi metai džiaugiuosi, kad sukaupusi visas jėgas ir valią radau kelią į savo šviesą. Tikiu, ši muzika ir žodžiai atneš šviesos ir į Jūsų namus. Įpūs jiems tikėjimo ir vilties. Gal privers susimąstyti ir tapti aktyviu savo paties gyvenimo kūrėju ir keitėju. Gyvenime nieko nėra tobulo. Juolab žmogaus. Tad linkiu būti drąsiais, žingeidžiais šio gyvenimo mokiniais ir mokytojais vieni kitiems.

Ir nepamiršti padėkoti tiems, kurie šalia, kurie mus įkvepia, kurie myli, kurie tiki, kurie dovanoja draugystę už viską! Ir juodą ir baltą.

Už ypatingą ir netikėtą draugystę muzikoje aš iš visos širdies sakau AČIŪ Marijui Mikutavičiui. Sunku apsakyti, kokia didelė ir brangi Tavo dovana -bendrystė. Vytautui Bikui už taip subtiliai pagautą ir perteiktą mano širdies muziką. Jūri Benaiti ir Tadai Dešuka, už pačią pačią pradžią gaudant ir materializuojant mano galvoje skambančią melodiją. Vytaute Pupšyte, Tavo tikėjimas ir pagalba man buvo didelis įkvėpimas. Eigirdai Scinskai, akimirkos stebukladarys, kuris net ir tamsioje studijoje mus matė šviesoje. @deimantaskiršinas už vaizdo montažą. Ir daugeliui kitų žmonių, kurie savo poelgiais, žodžiais, buvimu prisidėjo prie šios istorijos.

Kviečiu klausyti širdimi. Mes su Marijonu tik kalbam ir kalbamės muzikos kalba. O jūs atpažinkit save.

Jaukaus, ramaus, meile sklidino Šv.Kūčių vakaro Jums visiems!“, – linkėjo Jurgita.

VIDEO: Jurgita Jurkutė ir Marijus Mikutavičius Pasaulio pakrašty

15min Jurgita sakė, kad ši daina užbaigia jos šiais metais rengtą ypač svarbų projektą – pokalbius su psichologais apie savižudybių prevenciją.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jurgita Jurkutė pristato videoprojektą apie savižudybių prevenciją: „Reikia kalbėti suprantamai kiekvienam“

VIDEO: Pokalbis su psichologu Pauliumi Skruibiu - Visuomenės požiūris
VIDEO: Pokalbis su psichologe Nida Žemaitiene
VIDEO: Pokalbis su psichologe Valija Sap

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką