Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 27d. 11:21

L.Remeikienės ir R.Janušo duetas gerbėjams paruošė staigmeną: dovanoja dar vieną kūrinį

Laura Remeikienė ir grupės „Vairas“ vokalistas Rolandas Janušas
Asmeninio albumo nuotr. / Laura Remeikienė ir grupės „Vairas“ vokalistas Rolandas Janušas

Kai orai Lietuvą džiugina tikra žiema, atlikėjai įamžina ją savo kūryboje. Neseniai dainą „Poromis“ pristatę dainų kūrėja bei atlikėja Laura Remeikienė ir grupės „Vairas“ vokalistas Rolandas Janušas dovanoja savo gerbėjams dar vieną duetą - dainą „Jausmų žiema“. Kūrinys pasiekė šalies radijo stotis ir pasirodė klipo premjera.

Dainoje įšalusi akimirka

Dainos „Jausmų žiema“ žodžius ir muziką kūrė pati Laura Remeikienė, o Rolandas Janušas. prisijungė ieškant spalvų muzikoje.

„Nėra vienos spalvos, nes susipynę tikrai daug skirtingų emocijų. Kūrinys ir savo skambesiu yra populiarioji muzika, nes visi, man atrodo, esame patyrę tokius pat išgyvenimus, kurie tarsi ir „įšaldyti“ dainoje. O ir dangus buvo palankus kūrybiniam sumanymui įgyvendinti iki pat pabaigos – atėjo tikras viduržiemis, tad ir klipo filmavimas gavosi įspūdingame fone“, – sako Laura Remeikienė.

Dainos „Jausmų žiema“ vaizdo klipą rasite:

VIDEO: Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas - "Jausmų žiema" (2021 m.)

Anot atlikėjo Rolando Janušo, publikai pristatoma daina yra apie jausmus, apie sąstingio akimirką, kurią, tikriausiai, yra išgyvenę daugelis mūsų. Bet įdainuotas duetas, kartu nufilmuotas klipas kaip kūrybinis rezultatas labiau džiugina ir šildo, nei kalba apie šaltį.

„Lauros kūryba yra kitokia, pasakyčiau, kad iš kosmoso. Dažniausiai dainuodavau vyriškuose duetuose, o išgirdus šią dainą, norėjosi prisijungti. Lengvai, nuotaikingai apie nebūtinai lengvus dalykus. Bet toks ir gyvenimas, kartais galima visai paprastai išspręsti klausimus. Taip ir klipas, nesudėtingas, bet jaukus“, – pasakoja Rolandas Janušas.

Duetas nebe pirmą kartą

Laura Remeikienė savo muzikinėje karjeroje turi įdainavusi ne vieną garsų duetą. Tarp radijo klausytojų pamėgtų dainų yra jos duetas su Inga Valinskiene, Pauliumi Bagdovaničiumi („El Fuego“), Virgiu Stakėnu, Žilvinu Žvaguliu, Romu Dambrausku, Virgiu Valuntoniu, Agne Michalenkovaite. Su Rolandu Janušu dainuoja nebe pirmą kartą, ir juokauja, kad tai kaimyniškas duetas.

Asmeninio albumo nuotr./Laura Remeikienė ir grupės „Vairas“ vokalistas Rolandas Janušas
Asmeninio albumo nuotr./Laura Remeikienė ir grupės „Vairas“ vokalistas Rolandas Janušas

„Kai limpa, tai limpa! Esame tos pačios kartos, tos pačios muzikinės dirvos užauginti, ir scenoje, ir gyvenime ilgai pažįstami bičiuliai. Netoliese net ir gyvename, tad turime prisijaukinę savą muziką, sutampa požiūris į kūrybą, net ir pertraukėlių metu sieja panašus humoro jausmas. Tad ir šioje dainoje natūraliai galėjome perteikti tai, apie ką kalba žodžiai“, – apie naują dainą pasakoja autorė L.Remeikienė.

Duetas planuoja išleisti albumą

L.Remeikienė sako, kad pavasarį atlikėjai kartu planuoja išleisti albumą. Jame muzikos gerbėjai ras keliolika dainų.

„Jame lyg praeities šešėliai keletas mūsų jau senesnių dainų ir daug naujų. Buvo laiko sudėlioti turinį, tad tai bus duetu užaugintas, gyvenimo patikrintas muzikos rinkinys, dovana gerbėjams, kurie mūsų klauso. Belieka sulaukti karantino pabaigos ir padaryti albumo pristatymo koncertą“, – sako dainų kūrėja ir atlikėja Laura Remeikienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

36:34
38:58
01:33

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką