Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 27d. 16:36

L.Somovas ir Dileta 15min transliacijoje pristatė antrą bendrą dainą: kviečia pasinerti į nūdieną

Ne kartą geriausiu Lietuvos muzikos prodiuseriu tituluotas Leonas Somovas mus vėl stebina ir pristato kartu su Dileta sukurtą dainą „Ledas“. Leonas ir dainininkė Dileta, prieš metus susitikę bendram tikslui išleisti vieną naują dainą „Find You“, šiandien pristato ir antrąją, o apie ateitį šneka be užuominų

„Kai išgirdau Diletos balsą, pasijaučiau vėl kaip Niujorke. Unikalus tembras, charakteris nepalieka abejingų, nustojam juoktis tik tada, kai reikia įrašinėti.

Pasipylus pasiūlymams koncertuoti kartu, nusprendėme, kad mums kuriant kartu dar ir neblogai sekasi, todėl nelaukiame ir šį pavasarį ruošiamės išleisti bendrą albumą”, – su šypsena veide pasakoja Leonas.

Monikos Penkutės nuotr./Leonas Somovas ir Dileta Meškaitė-Kisielienė
Monikos Penkutės nuotr./Leonas Somovas ir Dileta Meškaitė-Kisielienė

„Ši daina man simbolizuoja žmonių santykių „linksmuosius kalnelius“, būna džiaugsmo, laimės, bet neatsiejama būsena ir santykių atšalimas. „Ledas“ – apie jausmą, kai atrodo, jog ir kur beeitum, kokį paviršių bepaliestum, viskas tiesiog lūžinėja, trūkinėja, aplinka tampa šalta ir stingdanti. Bet šypseną kelia supratimas, kad po kiekvienos žiemos seka pavasaris”, – mintimis apie dainą dalinosi Dileta.

Žiūrėkite transliaciją:

Leonas prisimena, kad vos tik įrašė šią dainą, pradėjo galvoti, kaip turėtų atrodyti jos vaizdo klipas.

„Sėdėjome trise studijoje – aš, Dileta ir Žemyna. Kūrėme įvairius scenarijus, tada Dileta parodė kelias vaizdines idėjas, mums jos taip patiko, kad nedelsiant paskambinome grafinio dizaino virtuozui Pijui Čeikauskui, nes tik jis gali tokias mintis suprasti” – juokiasi Leonas.

Jau už kelių dienų po susitarimo kurti video klipą, padedant kino režisieriui Aleksandrui Brokui, buvo pradėti filmavimai ir originalumu persismelkusi kūryba.

VIDEO: Leon Somov & Dileta - Ledas

„Norėjome kuo ryškiau nuspalvinti kasdienybę, skatinti susimąstyti, kad net ir tada, kai atrodo jau skęsti ir viskas prarasta, visada yra geroji pusė. Mums patiko idėja rimtus, liūdnus dalykus pateikti su šypsena, nes viskas anksčiau ar vėliau bus gerai”, – pozityvia nuotaika dalinasi atlikėjai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką