Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 12 19, 00:36

Latvijos radijuje tinkamiausią dainą labdarai paprašytas išsirinkti G.Nausėda pasiūlė „Europos vidury“

Antradienį Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda viešėjo Rygoje, kur buvo susitikęs su Latvijos prezidentu Egilu Levitu ir Estijos prezidente Kersti Kaljulaid.
Gitanas Nnausėda, Kersti Kaljulaid, Egilas Levitas
Gitanas Nnausėda, Kersti Kaljulaid, Egilas Levitas / Prezidentūros/R.Dačkaus nuotr.

Po oficialaus Lietuvos, Latvijos ir Estijos Prezidentų susitikimo Rygos pilyje valstybių vadovai aplankė miesto Kalėdų mugę ir ten laikinai labdaringais tikslais įsikūrusią radijo studiją.

Tiesioginės radijo transliacijos metu radijo vedėjai į studiją atvykusių prezidentų paprašė išsirinkti po vieną labiausiai labdarai, jų nuomone, tinkančią dainą, kurią radijas pagrotų labdaros tikslais.

Gitanas Nausėda iš visų dainų pasirinko grupės „Pikaso“ dainą „Europos vidury“, motyvuodamas šį pasiūlymą savo simpatijomis tiek šiai dainai, tiek ir pačiai grupei.

„Prieš 15–20 metų ši grupė („Pikaso“) Lietuvoje buvo labai populiari, tada buvau gerokai jaunesnis, bet labai mėgau tiek pačią grupę, tiek jos dainas. Tai daina „Europos vidury“. Ši daina yra apie mūsų šalį, apie šeimą ir apie meilę. Daina puikiai galėtų būti pritaikoma ir Latvijai, kadangi, kiek pamenu, Lietuvos pavadinimas joje konkrečiai neminimas, dainuojama tiesiog apie šalį Europos viduryje“, – radijuje pristatydamas pasirinktą dainą kalbėjo Gitanas Nausėda.

Estijos prezidentė radijuje pasirinko estų kompozitoriaus Olavo Ehalos dainą „Jõuluingel“ („Angel of Christmas“), o Latvijos prezidentas grupės „Zodiac“ dainą „Taisnība“ („Justice“).

Gitanas Nausėda simpatijas grupės „Pikaso“ dainai išreiškia jau nebe pirmą kartą. Dar prieš prezidento rinkimus šių metų rugsėjį, jis šią dainą sudainavo pats per tiesioginę 15min transliaciją iš studijos.

VIDEO: „Pikaso“ daina „Europos vidury“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką