Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 11d. 10:03

Legendinė daina „Laisvė“ atgimė jaunųjų operos solistų širdyse

„Il Senso“
Aušros Andrijauskienės nuotr. / „Il Senso“

Jaunieji operos solistai, susibūrę į grupę „Il Senso“, kviečia nepamirši mūsų tautos kovos už laisvę ir jubiliejinės Sausio 13-osios proga pristato Justino Marcinkevičiaus ir Erikos Masytės dainą „Laisvė“ bei šio kūrinio vaizdo klipą.

Muzikinio kolektyvo „Il Senso“ (liet. – „Prasmė“) nariai Ieva Barbora Juozapaitytė, Indrė Anankaitė, Laimonas Bendaravičius, Kasparas Damulis nors ir niekada nepatyrė tos sovietinės priespaudos baisybių, tačiau šventai saugo Sausio 13-ąją už tautos laisvę kritusių didvyrių atminimą ir kviečia savo kartos brolius bei seseris niekada nepamiršti, kad laisvė – tai nėra duotybė, todėl privalome ją saugoti ir ginti.

„Širdies dūžiai yra tai, ką išgirstame prisimindami tą baisią naktį, kuomet mūsų tėveliai ir seneliai savo geležine valia, aplaistyta krauju ir ašaromis, vedini begalinės meilės Lietuvai, iškovojo visų mūsų laisvę“, – sako šios grupės narė, operos solistė I.Juozapaitytė

„Il Senso“ – „Laisvė“:

VIDEO: IL SENSO - LAISVĖ

Kolektyvas „Il Senso“ vienai svarbiausių valstybės istorijoje datų – pergalingo Sausio 13-osios mūšio trisdešimtmečiui paminėti skiria tomis dienomis gimusią poeto J.Marcinkevičiaus ir dainininkės E.Masytės dainą „Laisvė“. „Su šia daina visi kartu galime pajusti iš kartos į kartą perduodamos dainuojančios revoliucijos dvasią“, – įsitikinusi Ieva. – Nenustokime dainuoti, nes daina, turinti galią suvienyti ir prikelti iš nebūties, yra vienas stipriausių mūsų tautos ginklų, skirtų Tėvynei apginti.“

Jaunieji operos solistai ragina visus, paminint Lietuvos piliečių pergalę prieš brutalią okupantų jėgą, Sausio 13 d. 8.00 val. savo languose kartu uždegti vienybės ir pergalės žvakutes.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką