Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 7d. 10:21

Legendinis lietuviškos estrados hitas „Gera“ suskambo naujai: jį perdainavo L.Gradauskienė

„Radiocentro“ laidų vedėja Livija Gradauskienė perdainavo hitą „Gera“
„Radiocentro“ nuotr. / „Radiocentro“ laidų vedėja Livija Gradauskienė perdainavo hitą „Gera“
„Radiocentro“ laidų vedėja Livija Gradauskienė perdainavo kompozitoriaus Mikalojaus Noviko daugiau nei prieš 50 metų parašytą hitą „Gera“. O naujai atgimusios dainos vaizdo klipe nusifilmavo ir pats maestro.

Dainos idėja Livijai kilo spontaniškai. Tiesiog suvokus, kad galbūt jau esame visai arti to, kai vėl galėsime nebijoti žmonių, susitikti, o susitikę – apsikabinti. „Užvaldė jausmas, kad mums visiems labai trūksta šviesos ir tikėjimo, kad viskas bus gerai. Kažko, kas pastūmėtų į priekį. Kad reikia tiek nedaug, jog vėl būtų gera. Ir vieną dieną mano galvoje įvyko nušvitimas. Mintyse išgirdau legendinę dainą „Gera“. Ji labiausiai atspindi artėjančią laisvę, artėjantį gėrį ir sugrįžimą į kiek įmanoma įprastą gyvenimą. Juk reikia dalintis šviesiomis mintimis. Prisiminiau bičiulio, ypatingai mielo ir šilto man žmogaus, maestro Mikalojaus Noviko dainą „Gera“. O tada tereikėjo imti ir parašyti šiai visiems žinomai melodijai naujus žodžius,“ – pasakoja naująją dainos versiją atlikusi Livija.

Dainos vaizdo klipo scenarijų padiktavo pati daina ir vaizdas už lango. Šiuo metu net oras vis dar šykšti šviesos, šilumos ir sodrių spalvų. Taip gimė sumanymas, kad daina galėtų būti atliekama miesto gatvėse lekiant ryškiai geltonu automobilu. Tokiu, kuriam beveik tiek pat metų, kaip ir dainai „Gera“. Automobilį, nepaisydamas mechaninės pavarų dėžės ir vairo be stiprintuvo, vairuoti drąsiai pasisiūlė laidos „Šou po devintos“ vedėjas, Livijos partneris „Radiocentro“ eteryje, Žygimantas Stakėnas. Vyšnaitė ant torto – klipe maloniai sutiko nusifilmuoti ir pats kompozitorius. Tokiai avantiūrai Mikalojų Noviką pastūmėjo pati Livija Gradauskienė.

„Maestro Mikalojus su tuo iškart sutiko. Net sakė šią dainą dovanojąs. Tačiau tokios didelės dovanos nereikia, juk pakanka leidimo pasiskolinti melodiją. O ji labai šviesi, ryški, nuotaikinga – taip tinka belaukiant vasaros bei laisvės gyvenime. Neseniai garbingą 80-ies metų jubiliejų atšventęs kompozitorius su žmona Irena mielai sutiko nusifilmuoti vaizdo klipo epizode. Jis yra itin jauntaviškas, energingas, domisi ir dabartine muzika bei pramogų pasauliu – viską klauso, viską girdi, o jo akyse nuolat šokčioja velniukai,“ – pasakoja „Radiocentro“ laidų vedėja.

VIDEO: LIVIJA - Gera

Be maestro Mikalojaus Noviko, dainos „Gera“ vaizdo klipe matomi ir beveik visi „Radiocentro“ laidų vedėjai – Gabrielė Tetenskaitė ir Simas Stankus, Justė Žičkutė, Vytenis Sinkevičius bei Andrius Dainys. Likusiems filmuotis klipe sutrukdė tik iš anksto suplanuotos atostogos.

Ryškus, akį traukiantis senovinis automobilis, ypatingi Livijos bateliai ir geltona suknelė, daug besišypsančių „Radiocentro“ eterio veidų ir balsų bei lietuviškos estrados legendinis kūrėjas viename klipe. Žinoma, ir daina, kuri primins, kad šviesa, šiluma ir gėris jau visai čia pat.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

02:22
00:16
00:50

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Receptas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką