Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 21d. 12:21

Leonas Somovas ir Dileta išleidžia bendrą albumą

Leonas Somovas ir Dileta
Žemynos Žymantaitės nuotr. / Leonas Somovas ir Dileta
Keletą metų prodiusavęs kitų atlikėjų kūrinius bei įrašęs pluoštą dainų su gerai žinomais Lietuvos muzikinės scenos atstovais, vienas ryškiausių Lietuvos prodiuserių Leon Somov pristato ilgai lauktą albumą. Naujausias Leon Somov darbas „Find You“ – pirmasis pilnas muzikos kūrėjo albumas po penkerių metų pertraukos.

Vos prieš metus prasidėjęs Leon Somov ir dainininkės Diletos bendradarbiavimas materializavosi į naują 7 dainų albumą „Find You“, kuris šiandien išleidžiamas visose skaitmeninėse muzikos platformose, o po kelių savaičių – ir vinilo plokštelės formatu.

„Daina „Find You“ buvo mūsų pirmasis darbas, kuris labai užbūrė ir įkvėpė kurti daugiau. Taip iš dalies gimė ir kiti kūriniai albume“, – naujausią albumą pristato Leon Somov. „Muzika albume stilistiškai labai įvairi, bet ir nebuvo tikslo taikyti į vieną žanrą, tiesiog norėjosi „to“ dainos jausmo kiekvienam kūriniui.“

VIDEO: Leon Somov - Find You (feat. Dileta)

Birželio mėnesį vinilo plokštelės formatu pasirodysiantis Leon Somov ir Diletos albumas pavadintas pirmojo bendro muzikantų darbo ir titulinio albumo kūrinio „Find You“ vardu.

Leonas pasakoja, kad bendra jo ir Diletos kūryba vyko, kai ateidavo inspiracijos, tad tai nebuvo nuoseklus darbas. Atlikėjai rinkdavosi studijoje tik kai ateidavo įkvėpimas, o viso albumo kūrimas truko apie metus su pertraukomis, skirtingose studijose ir vietose.

„Visgi per tuos metus iki albumo išleidimo jau spėjome sugroti ir kelis koncertus, tad gavom pozityvų publikos jausmą, kuris pastūmėjo užbaigti likusias albumo dainas. O įrašinėdami albumą spėjome paruošti ir pilną programą vasaros koncertams, kurią nekantraujam pristatyti“, – atskleidžia Leonas.

M.P.3. nuotr./„Find you“ albumo viešelis
M.P.3. nuotr./„Find you“ albumo viešelis

Albume be dainos „Find You“, klausytojai taip pat ras singlais jau pristatytus kūrinius „Ledas“ ir „Back to Life“ bei dar keturias naujas dainas. Visus kūrinius kartu sukūrė Leon Somov ir Dileta. Dainininkė, kuriai šis albumas yra pirmasis jos muzikinėje karjeroje, yra dėkinga dueto partneriui už išplėstas kūrybines erdves ir paskatinimą kartu išleisti albumą.

„Kaip ten sakoma „apie draugus arba gerai, arba nieko“, – juokauja Dileta. „Išties Leonas pirmiausia man padėjo atrasti save – už tai esu jam dėkinga. Jis patikėjo manimi, patikėjo, kad galiu daug: kurti tekstus, atskleisti save kaip asmenybę ir kaip kūrėją – ne vien tik kaip atlikėją.“

VIDEO: Leon Somov & Dileta - Ledas

Dileta džiaugiasi, kad pradėjus kartu įrašinėti dainas pasiektas ne tik nuostabus rezultatas – albumas ir koncertai, bet taip pat užsimezgė ir kūrybines galimybes bei draugystę išplėtusi kooperacija.

„Su Leonu dirbti ir kurti yra gera ir lengva. Atrodo, sutampa energetika, sutampa muzikos pajautimas, mintys ir idėjos. Mes esame ne tik kolegos, bet dirbant tapome išties gerais draugais!“, – šypsosi Dileta. „Iš tiesų gera atrasti žmogų, su kuriuo gali kurti gražius dalykus, kurie turėtų išliekamąją vertę. Be galo faina, kai kuri ir mėgaujiesi tuo, ką darai, ir kai kūryba gimsta iš jausmo, o ne po iš poreikio kažką sukurti.“

Leonas ir Dileta užsimena ir apie daugiau būsimų dainų, išsiilgtus koncertus, o kol kas muzikantai laukia atkeliaujant vinilo plokštelės ir galimybės ją pristatyti koncertuose šią vasarą.

Nuo šiandien albumas „Find You“ pasiekiamas visose skaitmeninėse muzikos platformose, taip pat birželį klausytojus Lietuvoje pasieksiantį vinilą jau galima iš anksto rezervuoti leidybos kompanijos M.P.3 svetainėje buymusic.lt. Albumo leidybą dalinai parėmė asociacija LATGA.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

58:09
00:32
06:29

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką