Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 16d. 09:59

Leonas Somovas ir Jazzu gerbėjams siunčia muzikinį šventinį sveikinimą

Leonas Somovas ir Jazzu
Luko Griciaus nuotr. / Leonas Somovas ir Jazzu

Kalėdinės muzikos girliandos, skimbčiojančios prekybos centruose, nė kiek neerzina populiaraus dueto „Leon Somov & Jazzu“ vokalistės Justės Arlauskaitės-Jazzu. Atvirkščiai – jos širdis šiuo metu užpildyta gerumo. Atlikėja pagauna save niūniuojančią kalėdines dainas. Netrukus jas dainuos ir šventiniuose koncertuose.

Neseniai įvykusiame M.A.M.A.2014 nominantų paskelbimo vakare „Leon Somov & Jazzu“ pelnė grojamiausios metų grupės mažąją statulėlę, o Leonas Somovas dar papildė savo apdovanojimų bagažą grojamiausios fonogramos gamintojo prizu. Tokius jų laimėjimus lėmė radijo stočių pateikti grojaraščiai. Taip pat duetas pretenduoja tapti geriausia M.A.M.A.2014 metų grupe. Didžiajai apdovanojimų ceremonijai jie rengia specialų pasirodymą.  

Tačiau dabar visos „Leon Somov & Jazzu“ mintys sutelktos į kalėdinius koncertus, kurie įvyks gruodžio 18 d. Kongresų rūmuose Vilniuje ir gruodžio 26 d. „Žalgirio areno“ Amfiteatro salėje Kaune. Duetas ruošia intymią šventinę programą. Jos metu skambės kalėdinės dvasios dainos.

„Leon Somov & Jazzu“ sveikinimas klausytojams:

VIDEO: Leon Somov & Jazzu - Ding Ding Dong Dong (sveikinimas)

„Mes šventes pasitiksime scenoje, bet dėl to esame laimingi, – kadangi scenoje jaučiamės kaip namie, tai ir kalėdiniai koncertai bus tokie, tarsi susitiktume su savo šeima, – sako J.Arlauskaitė-Jazzu. – Miestas Kalėdų laukia pasipuošęs, ir mūsų širdys puošiasi. Labai laukiame šių koncertų.“

Justė – ne iš tų, kurie negali pakęsti prekybos centruose skanbančių kalėdinių dainų. „Man tai kaip tik – vienas mieliausių kalėdinio laikotarpio akcentų, kai girdime senas kalėdines dainas, jų įvairias versijas. Žmonės mėgsta klausytis to, kas yra pažįstama ir artima sielai“, – teigia atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr./Leonas Somovas ir Jazzu
Asmeninio albumo nuotr./Leonas Somovas ir Jazzu

Viena tokių dainų – grupės „Antis“ superhitas „Nauji metai“. „Leon Somov & Jazzu“ šiai dainai suteikė naujo skambesio. Savo koncertuose duetas naujai perdirbtą kūrinį pirmą kartą atliks gyvai.

„Tai šiek tiek kitokia daina. Pamanėme, kad šventės – ne tik linksmybių, bet ir apmąstymų laikotarpis, kai reikia stengtis būti geresniais, pasvarstyti, ką padarėme ne taip, pradėti nuo savęs, – žaviai šypsodamasi kalba Jazzu. – Kalėdiniame šurmulyje, kai žmonės po ilgo laiko nusišypso vienas kitam, patiems pakyla nuotaika, norisi pabūti su aplinkiniais. Mes savo koncertuose eglių nepuošiame – mūsų koncertus puošia muzika. O kalėdinę nuotaiką sukuria ryšys su ištikimiausiais klausytojais. Tik jų dėka į mūsų širdis ateina tikros Kalėdos, tikros šventės.“

Dainininkė skatina šventiniame šurmulyje neapsikrauti mintimis apie dovanas ir nepamiršti vidinių dalykų. „Pasirūpinkim savimi – ir sveikatos prasme, ir kitomis. Tik tada galėsime rūpintis kitais. Gyvenkim kaip norime, stenkimės išpildyti savo svajones“, – linki Jazzu.

Šventiniai „Leon Somon & Jazzu“ koncertai vyks gruodžio 18 d. Kongresų rūmuose Vilniuje ir gruodžio 26 d. „Žalgirio arenos“ Amfiteatro salėje Kaune. Bilietus platina „Ticketpro“. Daugiau informacijos www.ticketpro.lt.

VIDEO: ANTIS ft. Leon Somov & Jazzu | Nauji metai (oficialus video)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką