Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 20d. 15:46

Leono Somovo ir Jazzu koncertai – trijose Europos sostinėse

Leon Somov&Jazzu
Miglė Taireilytės ir Marko Čechanovičiaus nuotr. / Leon Somov&Jazzu

Prodiuserio Leono Somovo ir vokalistės Jazzu duetas, praėjusiais metais kaip geriausias elektroninės muzikos projektas įvertintas „M.A.M.A“ apdovanojimų statulėle, rengiasi savo šiltą, melancholišką, gyvais instrumentais praturtintą elektroniką pristatyti Europos sostinių gyventojams.

Kopenhaga, Briuselis, Amsterdamas – toks artimiausios savaitės planas Leon Somov, Jazzu ir drauge su jais grojančių muzikantų dienoraščiuose.

Ateinantį savaitgalį grupė „Leon Somov & Jazzu“ pirmą kartą koncertuos Danijos sostinėje Kopenhagoje. Margu kultūriniu gyvenimu garsėjančiame mieste, pačiame jo centre esančiame naktiniame klube „Celcius“ (adr.  Radhuspladsen 16), grupė pasirodys lapkričio 24-ąją, šeštadienį.

Jau po kelių dienų, lapkričio 27-ąją, geriausios Leon Somov ir Jazzu dainos gyvai skambės Briuselyje. Belgijos sostinėje lietuviai debiutavo beveik prieš metus, kuomet du vakarus iš eilės koncertavo sausakimšame džiazo klube „The Music Village“. Ateinantį antradienį šiltas muzikinis susitikimas su klausytojais įvyks koncertų salėje „La Bouche a Oreille“ (adr. Rue Félix Hap 11), o stebint bilietų rezervacijos tempą galima spėti, kad ir šis koncertas bus pilnutėlis.

Amsterdamas – paskutinė Leon Somov ir Jazzu koncertų turo stotelė. Gruodžio 1-ąją, šeštadienį, gerbėjų mintinai mokami „Tik Pasilik“, „Muzika Tu“, „Tyla“, „Song About Love“ bei naujieji „Pretender“ ir „Sugalvoki norą“ šįkart suskambės ypatingoje aplinkoje – koncertas vyks po aukštais neogotikinės Nyderlandų sostinės bažnyčios (adr. Harlemmerstraat 124), skliautais.

Trumpa, bet intensyvi kelionė per tris Europos šalis – lyg repeticija prieš kitų metų vasarį numatytą ilgesnę išvyką į Didžiąją Britaniją ir Airiją. Šiuo metu tvirtinamos Leon Somov ir Jazzu koncertų datos daugelyje didesnių ir mažesnių Britų salose esančių miestų.

Turėtų suklusti ir Lietuvoje gyvenantys akustinės elektronikos mėgėjai. Gruodžio 16-ąją išskirtinis artėjančioms šventėms skirtas Leon Somov ir Jazzu su būgnininku Dariumi Rudžiu ir bosistu Domu Aleksa koncertas įvyks Vilniaus Kongresų rūmuose.

Siūlome skaitytojams pasiklausyti Leono Somovo ir Jazzu kūrinio „Pretender“.

VIDEO: LEON SOMOV & JAZZU - Pretender (Official)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką