Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 16d. 14:11

Lietuvio ir amerikiečio duetas pristato vaizdo klipą: jame – ir „influencerė“

DJ Mantini ir Dirty Vibezs
Asmeninio albumo nuotr. / DJ Mantini ir Dirty Vibezs
Daina ir muzikinis vaizdo klipas „To the Moon“ yra sukurti ilgo karantino metu, kai viso pasaulio sienos buvo uždarytos, bet kūrybiniai procesai šou versle nesustojo. Kol pasaulyje naktiniai klubai nedirbo ir visi renginiai buvo draudžiami, DJ Mantini Vilniuje, o Dirty Vibezs Niujorko Manhetene laiką leido garso įrašų studijose, kur ir gimė šis futuristinis kūrinys.

Tarptautinis projektas

DJ Mantini (Mantas Vokietaitis) daugiau nei 20 metų žinomas naktinių klubų ir renginių dalyviams Lietuvoje bei kitose šalyse, o amerikietis Dirty Vibezs (Everon Clarke) pažįstamas mados industrijoje ir šou versle nuo Niujorko iki Milano ir Azijoje. Atlikėjai susitiko Lietuvoje praeitais metais.

„Bičiulystė tęsėsi ir pasaulį užvaldžius pandemijai, kad karantinas neliūdintų, gelbėjo muzika ir kūrybinės idėjos. Daina buvo sukurta šių metų pradžioje, bet nepublikuota, kol dar buvo nenufilmuotas muzikinis vaizdo klipas. Pagaliau atlaisvinus karantino suvaržymus, atsirado galimybė įgyvendinti ir vaizdo klipo idėją. Tiesa, su kelionių apribojimais pavasarį teko susidurti atvykstantiems Dirty Vibezs ir komandai. Esu dėkingas Kultūros ministerijai, už operatyviai suteiktą leidimą atvykti jiems į Lietuvą nusifilmuoti vaizdo klipe,” – džiaugiasi DJ Mantini.

VIDEO: DJ Mantini & Dirty Vibezs - To The Moon

Vaizdo klipas nufilmuotas Lietuvoje

„Sukurta daina nebuvo iškarto publikuota, nes laukėme kol bus galimybė jei sukurti kokybišką vaizdo klipą. Labai laukiau kada galėsime atvykti į Lietuvą”, – pasakoja amerikietis Dirty Vibezs.

Pandemijos metu, filmavimo data nuolatos teko keisti atsižvelgiant į kelionių galimybes ir karantino ribojimus, kol galiausiai, gegužės mėnesį pavyko suorganizuoti filmavimus. Vaizdo klipo režisierius Karolis Labutis surinko didelę profesionalų komandą, kad galėtų įgyvendinti sudėtingus filmavimo darbus.

„Režisieriui suteikėme visišką kūrybinę laisvę ir neribojome techninių resursų. Karolio Labučio idėjos ir sprendimai, mums labai patiko ir džiaugiamės tokiu geru rezultatu“, – pasakoja DJ Mantini.

Asmeninio archyvo nuotr./Dirty Vibezs
Asmeninio archyvo nuotr./Dirty Vibezs

Filmavime dalyvavo garsi „influencerė“

Muzikiniame vaizdo klipe be dainos bendraautorių galima pamatyti ir vieną populiariausių Lietuvos „influencerių“, šimtus tūkstančių instagramo sekėjų turinčią Viktoriją Jukonytę – Vikituks: „Esu sužavėta profesionaliu filmavimo procesu ir tokiais kūrybiškais režisieriaus sprendimais. Man labai patiko filmuotis. Dabar publika galį įvertinti mūsų darbą“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:25
28:56
01:28

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką