Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 17d. 21:30

Lietuviškos estrados legendas subūrusį koncertą tikimasi įtraukti į šalies rekordų knygą

Asta Pilypaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Asta Pilypaitė

Keli tūkstančiai gerbėjų sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinko norėdami išgirsti legendinėmis vadinamų lietuviškos muzikos grupių ir atlikėjų koncertą. „Daugelis tų, kuriuos pakvietėme, didžiojoje scenoje negrojo tikrai ilgą laiką“, – sakė renginio, pavadinto „Legendos grįžta“ organizatorius, televizijos projekto „Žvaigždžių vartai“ nugalėtojas Airidas Karpavičius.

Nors organizatoriai pardavė mažiau bilietų nei tikėjosi, į areną atėjo karščiausi legendų gerbėjai, nuo pirmųjų dainų užėmę pozicijas šokių aikštelėje. Tie, kurie nenorėjo šokti, maždaug tris valandas mėgavosi gyvai koncertavusių dvylikos grupių ir atlikėjų muzika. Scenoje publika išvydo grupes „Vairas“, „Nerija“, „Dreams“, „Tabasco“, „Jonis“, „Išjunk šviesą“, „Poliarizuoti stiklai“ ir dainininkus Egidijų Sipavičių, Astą Pilypaitę, Kęstutį Jablonskį, Rūtą Lukoševičiūtę, Simoną Donskovą. Koncertą vedė linksmų plaučių vyrai Vitalijus Cololo ir Raimondas Šilanskas.

Pasak A.Karpavičiaus, kiekvienam atlikėjui buvo skirta pakankamai laiko pasirodyti, todėl klausytojai galėjo pasimėgauti visomis geriausiomis dainomis. Jis tikisi, kad „Legendos grįžta“, kaip pirmasis koncertas po Lietuvos nepriklausomybės, kuriame ilgiausiai dainuota be fonogramų, pateks į šalies rekordų knygą. 

A.Karpavičiaus įsitikinimu, daugelis atlikėjų, vertų koncertuoti plačiosioms masėms, turintys žinomų dainų ir nemažai gerbėjų, renginių organizatorių nėra „mėgstami“,  nes jie paprastai kuria gana brangų, „gyvą“ produktą ir neturi sutarčių su šiuo metu populiariais prodiuseriais. 

Raimondas `ilanskas ir Airidas Karpavičius
Raimondas Šilanskas ir Airidas Karpavičius

„Yra sukurtos kliūtys, kurias atlikėjams įveikti sunku, todėl jie nešvaisto savo energijos ir koncertuoja mažesnėse salėse, privačiuose vakarėliuose, – įsitikinęs A.Karpavičius, kurio tikslas yra burti tuos žmones, kuriuos kiti savotiškai atstumia. – Jei kas nors su kuo nors susipyko aš jiems likti be scenos neleisiu.“

Pavadinimą „Legendos grįžta“ jis yra užpatentavęs dešimčiai metų. A.Karpavičius jau planuoja kitų metų renginį, į kurį ketina kviesti ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos, Vakarų Europos muzikos legendas.  

Kęstutis Jablonskis
Kęstutis Jablonskis

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką