Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 24, 16:59

Lietuviškų kalėdinių dainų grojaraštis: nuo naujienų iki laiko patikrintų hitų

Gražiausios metų šventės negali apseiti be muzikos. Garsai ne tik puošia namus jaukumu, bet ir sukuria gerą nuotaiką, priverčia pajudėti vienumoje ar pakviesti šokiui sau patinkantį žmogų. Kad neužtruktumėte ieškodami muzikinio fono šventėms, surinkome vienas gražiausių lietuviškų kalėdinių dainų, kurios kasmet atgimsta iš naujo.
Kalėdinė muzika Tik prenumeratoriams
Kalėdinė muzika / 123RF.com nuotr.

Šios 15 lietuviškų kalėdinių dainų – tikrai vertos dėmesio. Dauguma jų jau yra perduodamos iš kartos į kartą, tačiau galite rasti ir keletą naujų. Jas išdėstėme atstitiktine tvarka.

Monique – „Ne Kalėdos be tavęs“

Muzika – Monika Pundziūtė, Paulius Vaicekauskas, Tomas Dičiūnas Žodžiai – Monika Pundziūtė, Paulius Vaicekauskas

Monique pasakoja, kad mintis sukurti kalėdinę dainą jos galvoje kirbėjo jau kurį laiką. Norėjosi sukurti kažką savo, romantiško, bet tuo pačiu ir labai kalėdiško. Būtent meilė, pasak Monique, Kalėdoms suteikia papildomą prasmę.

„Kalėdinių dainų pradedu klausyti vos prasidėjus adventui, jos yra neatsiejama švenčių dalis. Nors muzikos scenoje esu jau penkerius metus, iki šiol savo kalėdinės dainos neturėjau. Šiemet nusprendžiau, kad tam išaušo metas. Pagrindinė mano dainos mintis – meilės pripildytos Kalėdos. Joje sugrįžau į pirmąsias mūsų su vaikinu šventes“, – pasakoja Monique ir tikisi, kad kūrinį įvertins ir klausytojai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką