TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviškuoju 50 Cent vadinamo Ironvyto planuose – albumas ir vaidmuo kino filme

Ironvytas
Asmeninio albumo nuotr. / Ironvytas
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors repo atlikėjas Ironvytas teigia dažnai neskaitantis internetinių komentarų, žinia, kad muzikos gerbėjų jau yra vadinamas „lietuviškuoju 50 Cent“ nepraskriejo pro ausis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tai atlikėjui priminė jaunystę, kai pats domėjosi ir klausėsi JAV atlikėjo kūrinių. „Smagu, kad esu lyginamas su atlikėju, kurio atliekamų dainų anksčiau klausiau“, – šypsosi Ironvytas.

Kaip reagavote pamatęs komentarus, kad esate lietuviškasis 50 Cent? – paklausėme atlikėjo.

Pirma reakcija buvo juokas, vėliau tai pradėjo glostyti širdį. Dažniausiai neskaitau komentarų po straipsniais ar vaizdo klipais, šią naujieną sužinojau iš draugų. Šiek tiek sąsajų su JAV atlikėjų gal ir yra: esu raumeningas, „fiftis“ taip pat, abu repuojame. O daugiau panašumų nebežinau (juokiasi).

Koliažas/Ironvytas ir 50 Cent
Koliažas/Ironvytas ir 50 Cent

Ar pats klausai reperio 50 Cent muzikos?

Anksčiau tam skirdavau daugiau dėmesio. Būdamas jaunesnis tikrai klausydavau ir man patiko.  Didžiausią įspūdį paliko jo pirmieji darbai. Bet klausydavau ne tik jo muzikos. 50 Cent man patiko dėl savo įvaizdžio ir išvaizdos. Visada mėgau du dalykus: repą ir sportą.

Ar galima sakyti, kad 50 Cent savo laiku pakeitė repo koncepciją JAV, o dabar Ironvytas daro tai Lietuvoje?

Nepamirškime, kad ne vienas JAV repo atlikėjas gali pasigirti raumeningu kūnu (šypsosi). Anksčiau savo išsiskyrė LL Cool J. Taip pat neblogai atrodė Nelly, pastaruoju metu savo fizine forma stebina Dr. Dre. Anksčiau jis buvo ganėtinai putlus, tačiau dabar, matyt, tendencijos tarp atlikėjų keičiasi. Repo muzikos tai nepakeitė, tačiau keičiasi jos įvaizdis.

Koliažas/Ironvytas ir 50 Cent
Koliažas/Ironvytas ir 50 Cent

Prisiminkime klipą „Tai mūsų klubas“. Jame matome ir prabangius automobilius. Dar vienas vakarietiškas repo atributas?

Su draugais net juokėmės neseniai:  50 Cent išgarsėjo gabalu apie klubą „In da club“, mano pirmasis kūrinys – „Tai mūsų klubas“. Draugai juokiasi, kad mano klipe veikėjai atvažiuoja su „Hummer“ džipu, 50 Cent vaizdo klipuose taip pat dažnai matome  „Hummer“ automobilius. Gal čia ir yra pagrindiniai mūsų panašumai (juokiasi).

Reperis 50 Cent garsėja savo draugystę su profesionaliais kovotojais.

Nemanau, kad galėčiau skųstis pažintimis tarp sportininkų. Visą vasarą organizavome nemokamas treniruotes Vingio parke „Fight for Fitness“. Jas organizavome kartu su „Fight Academy“, bičiuliaujuosi su kitais kovotojais, mano klipe „Svajonės“ jau yra nusifilmavęs Remigijus Morkevičius. 50 Cent draugauja su Floydu Mayweatheriu, jie kartu leidžia savo laiką, o mane dažnai supa sportininkai. Be to, vasario 8 d. organizuojame kovų turnyrą „Arrow fight night“. Tai, matyt, dar vienas mūsų su „fifčiu“ panašumų – nesame abejingi sporto pasauliui ir kovos menams. Na, jau pradedu pats įtikėti, kad esame panašūs (juokiasi).

Koliažas/Ironvytas ir 50 Cent
Koliažas/Ironvytas ir 50 Cent

Daugelis garsių JAV reperių jau yra nusifilmavę ne viename filme. Ar pats norėtum tapti kino filmo herojumi.

Taip, tikrai neatsisakyčiau, tai yra viena iš mano svajonių.  

Ar nemanote, kad atlikėjo įvaizdis, išvaizda gali nulemti sėkmę?

Neabejoju, kad išskirtinė išvaizda padeda. Kitaip atrodantis atlikėjas tikrai sudomina kur kas daugiau žmonių, negu tasai, kuris paskęsta kitų tarpe. Žinoma, kiekvienas atlikėjas turi skleisti savitą charizmą. Manau, kad sėkmės formulė yra paprasta: charizma ir išskirtinė išvaizda ir, žinoma, darbų rezultatai.

Asmeninio albumo nuotr./Ironvytas
Asmeninio albumo nuotr./Ironvytas

 Sportas, muzika, verslas – kiek tavo paroje yra valandų?

Arnoldas Švarcnegeris viename iš savo seminarų yra pasakęs: „Paroje yra 24 valandos, 18 valandų galite dirbti“. Tada jo kažkas paklausė: „Nejaugi miegui galima palikti tik 6 valandas?“. A. Švarcnegerio atsakymas buvo paprastas: „Miegokite greičiau“. Taigi, miegu greičiau ir dirbu greičiau, viską suspėju. 50 Cent  turi ir savo rūbų liniją, gėrimus. Jis irgi viską spėja. Nepamirškime Puff Daddy, kuris apsikrovęs verslais. Toli nežiūrėkime, Latvijoje Ozols spėja ir repuoti, ir boksuotis, ir plėtoti savo verslą bei rengti kovos menų varžybas. Manau, kad veiklus žmogus tiesiog nemato kliūčių save išbandyti skirtingose veiklose ir rasti tam laiko. Atsitiktinumas, kad veiklūs žmonės mėgsta repą (juokiasi).

Nesulauki komentarų, kad savo veikla stengiesi mėgdžioti vakariečius?

Sulaukiu daugiau komentarų, kad esu originalus. Apie kopijavimą pastabų dar nesu sulaukęs. Tokio stambaus reperio Lietuvoje nėra, mėgstu eksperimentuoti su muzika. Visai neseniai pradėjome dirbti prie akustinių kūrinių. Daugelį tai nustebino. Tikrai negirdėjau pastabų, kad stengiuosi kopijuoti vakariečius.

Reperis 50 Cent
Reperis 50 Cent

Kaip tada kyla mintys, tarkime, ir dėl tų pačių akustinių dainų?

Studijoje leidžiu nemažai laiko. Kartais su komanda užsiimame tikromis nesąmonėmis, tačiau kartais gimsta ir genialių idėjų (šypteli). Kartais savo darbų žmonėms net nesinori rodyt, šįkart su chebra nesprendėme padaryti ir parodyti, kas gimsta „City Sound“ studijoje. Patys juk visada žinome, kad nesėdime rankų sudėję, tačiau plačioji visuomenė apie tai nežino, todėl nusprendėme paviešinti. Patys bijojome, kad daugelis mano, kad Ironvyto era baigėsi su „Tai mūsų klubu“. Gal daugelis manė, kad šis bičas neturi daugiau, ką pasakyti. Dabar nepabijojome nustebinti. Sulaukiau pagyrų už dainą „Aukščiau“.

Ar buvo sunku nusiklijuoti „Tai mūsų klubas“ etiketę?

Tiesą pasakius, tą klipą buvau žiūrėjęs vos kelis kartus. Kokius metus jo nemačiau, žmonės internete juo dalinosi, rašė komplimentus, o dabar matau, kad ten yra daug techninių klaidų tiek muzikine, tiek repo prasme. Dabar manau, kad tai nėra pats kokybiškiausias produktas. Kažkada atrodė, kad viskas yra kietai. Net apmaudu pagalvojus, kad kiti galėjo suprasti, kad esu visiškas „marozas“. Etiketę jaučiau.

Kokius sau tikslus esi išsikėlęs sau šiais metais?

Labai norėčiau išleisti albumą, žmonėms pristatyti tris arba keturis klipus. Eksperimentuosiu: bus ir agresyvaus repo, elektronikos. 

Asmeninio albumo nuotr./Ironvytas su bičiuliais
Asmeninio albumo nuotr./Ironvytas su bičiuliais

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Ironvytas Muzika
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką