Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvių „The Roop“ klipe „Be Mine“ nusifilmavo Rusijoje įvertinta aktorė Severija Janušauskaitė

Severija Janušauskaitė
Grupės nuotr. / Severija Janušauskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien pristatomas naujos poprock grupės „The Roop” dainos „Be Mine” vaizdo klipas. Grupė džiaugiasi, kad pagrindinę rolę atlikti sutiko įsimintinų bruožų aktorė Severija Janušauskaitė, kuri taip pat suvaidino lietuviškame filme „Anarchija Žirmūnuose”. O visai nesenai, prestižiniame Rusijos kino festivalyje atsiėmė geriausios aktorės apdovanojimą už pagrindinį vaidmenį Annos Melikiyan filme „Žvaigždė“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Garsi aktorė sutiko filmuotis tik dėl dainos

Pagrindinė priežastis Severijai nusifilmuoti „The Roop“ vaizdo klipe – tai pats kūrinys. „Man patiko dainos skambesys, girdisi, kad žmonės dirbo atidžiai ir profesionaliai“, – sakė Severija. Pasak aktorės, jai vaizdas ir garsas yra tolygu: „Kai filmuojuosi filme, aš iškart galvoju kokia bus muzika. Čia yra atvirkščiai – pirma daina, o po to vaizdas. Šiuo atveju daina mane įkvėpė ir klausimų daugiau neliko.“

Severija prisipažino, kad tai buvo pirmas kartas, kai ji nusifilmavo muzikiniame vaizdo klipe. Aktorei ši nauja patirtis patiko, ypač džiaugiasi galutiniu variantu ir išpildytu scenarijumi, kuris gražiai sugula per visą dainą ir subtiliai paliečia baimės būti kitokiu, jausmų temą.

Aktorė tvirtina, kad baimė jos gyvenime įgavo kitokią formą. Iš pradžių ji labai bijojo dėl savęs. Kad nepasiseks, bus nuvertinta, nesuprasta. „Aš turiu sūnų, tad dabar baimė tapo tokia teisinga, dėl kito žmogaus. Todėl egoizmas nuėjo į antrą planą.“ – atviravo Severija.

Išgirsti dainą galite čia, įvertinti – komentaruose:

VIDEO: THE ROOP - Be Mine (Official video)

Jaunas režisierius ir čempionas

„Be Mine“ vaizdo klipą režisavo Vytautas Tinteris – jaunas ir perspektyvus režisierius, „Kino pavasario“ gerbėjams yra žinomas iš trumpametražių filmų  „I have a Granddaughter“ („Aš turiu anūkę“)  bei „Violence“ („Smurtas“). Pasak režisieriaus, S.Janušauskaitė labai tiko šiam vaidmeniui, moteris – vilioklė, išsiilgusi tikrų jausmų. 

Pagrindinį vaikino vaidmenį atliko Viktoras Topolis, kai kurie žiūrovai jį gali prisiminti iš 2009 metų „Lietuvos Talentų“ šou, kuriame užėmė 3 vietą. Tačiau dar geriau jam sekėsi Pasaulio Fitneso čempionatuose – jis yra daugkartinis Pasaulio neįgaliųjų fitneso čempionas.

„Nusifilmuoti tokiame vaizdo klipe buvo mano sena svajonė. Klipas, kuris pateiktų tam tikras problemas kitokiu kampu.“ – sakė V.Topolis, kuris visą savo gyvenimą naudojasi vežimėliu. Tačiau yra kupinas optimizmo ir visiškai nesuka galvos dėl negalios. 

„Viskas mūsų galvose“

Vieną iš pagrindinių vaidmenų suvaidinęs Viktoras tvirtina, kad nepilnavertiškumas yra pagydomas, tai tik iliuzijos mūsų galvose. „Vaizdo klipo istorija parodo, jog visi esame pilnaverčiai ir galime mylėti ir būti laimingi. Būtent taip aš jaučiu.“ – šypsojosi Viktoras. 

Tuo tarpu Severija pritaria sakydama, kad niekada gyvenime nejautė išskirtinio gailesčio neįgaliesiems. Aktorei jie tokie patys kaip ir visi. „Kiekvienam yra kažko neduota. Vieniems rankų, kojų, kitiems – mąstymo ar kitų sugebėjimų. Viskas būtų kitaip, jeigu daugiau būtų mąstančių taip, kaip Viktoras. Jis turi drąsos ir supranta, kad viskas priklauso nuo mūsų minčių. Viskas mūsų galvose.“ – sakė S.Janušauskaitė.


Nenorėjo būti „išcenzūruoti“

Vaizdo klipas turėjo būti oficialiai pristatytas lapkričio 17 dieną. Tačiau, likus parai iki premjeros ir parodžius vienam draugui, staiga jis pastebėjo, kad vaizdo klipe, viename kadre, pasimato aktorės spenelis. Pagal įstatymus toks vaizdas nepraeitų į kai kuriuos TV kanalus, o „Youtube“ bei „Facebook“ platformose galėtų būti traktuojamas kaip suaugusiems skirtas turinys.

Grupės nuotr./Severija Janušauskaitė ir Vytautas Tinteris
Grupės nuotr./Severija Janušauskaitė ir Vytautas Tinteris

Buvo nuspręsta permontuoti. Tačiau žmogus, dirbęs prie video, šiuo metu filmuoja Lenkijoje. Per parą visa video medžiaga nukeliavo į Lenkiją ir pataisyta grįžo atgal. Muzikantai savo grupės socialiniuose tinkluose šį nuotykį juokaudami pavadino „Vieno spenelio istorija“. „Mes nenorėjome palikti atvirų nuogybių, nes klipas visai ne apie tai“ – sakė muzikantai.
 
Prie dainos dirbo pasaulinio lygio garso režisierius

„The Roop“ dainos „Be Mine“ klipas buvo filmuojamas Vilniuje, o kūrinio garso korekcijos atliktos vienoje žinomiausių pasaulio studijų – Sidnėjuje įsikūrusioje „Studios 301“. Vaikinų grupei pavyko užkariauti garso režisieriaus simpatiją, kuris taip pat dirbo prie tokių grupių kūrinių, kaip „Aerosmith“, „Muse“, „Maroon 5“, „INXS“ ar atlikėjo Carlos Santana.

Klipą jau dabar galite pažiūrėti ir įvertinti patys. „The Roop“ linki daugiau šviesos ne tik už lango, bet ir kiekvieno širdyje.

Grupės nuotr./Severija Janušauskaitė
Grupės nuotr./Severija Janušauskaitė

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką